1. leht 1-st

Armuloits

PostitusPostitatud: 09 Juul 2014, 16:24
Postitas õnnetu
Tere. Saan aru, et inimest maagiaga kinni hoida pole ilus. Aga räägin lähedalt suhtest. meie vanusevahe on 9a. ehk siis mina olen noorem. Mees hakkas ise minu vastu huvi tundma ja kõik oli ilus. vahepeal oli kokku lahku käimine. Kuna meil on ühiseid tuttavaid siis sain teada, et mees arvab lihtsalt, et olen liiga noor ja ei tea mida tahan. Kahjuks/õnneks tean väga hästi mida tahan ja kellega olen õnnelik. Olen üritanud ta välja visata nii peast kui ka südamest. Kahjuks see pole õnnestunud. Tean, et noormees on vaba ja suhte tal pole. Olin leppinud sellega, et ta leiab kellegi teise ja olgu õnnelik. aga möödas on päris pikka aeg ja me pole oma eluga edasi läinud. Kas keegi oskab soovitada midagi või kedagi kes võiks mind aidata just armuloitsuga. Loodan väga saada jälle õnnelikuks. Sest kuigi olen noor olen oma elus saavutanud juba kõik (ilma kellegi abita) ülikooli kraad, hea töö ja enda isiklik kodu. Kahjuks puudu on täiuslikkusest vaid tema. :(

Re: Armuloits

PostitusPostitatud: 13 Juul 2014, 21:05
Postitas TinDee
Sa hoiad sellest soovist vaimselt kinni, ja sellpärast tundub sulle, et vaid tema on see õige.
Kuid tegelikult on sulle lihtsalt saatuse poolt teine valitud. Lase temast vaimselt lahti, ja sa saad lõpuks ise aru kes on see õige. Kui sa minevikus elamist ei lõpeta, siis ei sa su etteplaanitud tulevik tulla.

Kui ostustad loitsu kasuks, siis arvestama pead sellega, et maksma selle eest pead sa topelt. Kui sina selle eest ei maksa, siis peavad su lapsed ja lapselapsed maksma (või ka lähedased, suguvõsa jne).

Re: Armuloits

PostitusPostitatud: 01 Aug 2014, 12:20
Postitas Puuma
Tere,

sooviksin samamoodi abi saada sellega, olen palju uurinud ning mõelnud kõige peale ja tean, et midagi pole tagajärgedeta. Siiski palun aidake mind, ma ei näe elul mittemingisugust mõtet ilma temata... :(

Re: Armuloits

PostitusPostitatud: 03 Aug 2014, 20:54
Postitas Teeline
Kas Armuloits annab soovitud tulemuse?
Sooviks samuti teadja vastust ..

Re: Armuloits

PostitusPostitatud: 14 Aug 2014, 22:36
Postitas maris
Ka Mina sooviks teada kas saite soovitud tulemese ja ka asjatudja vastust ja abi:)

Re: Armuloits

PostitusPostitatud: 15 Aug 2014, 19:43
Postitas Kabala
Tere

Armuloits ega ka armupruulis ei anna soovitud tulemust. Nimelt kogedes eelpostitajate olemust soovib enamus üpriski pikka suhet. Armuloitsu ja -pruulise mõju on aga lühiajaline. Tegemist on iseenesest väga lihtsa loitsuga. (Loitsu võib ju lihtsaks nimetada kui isegi 8. klassi tüdrukud selle tegemisega koolis vahetunni ajal hakkama saavad) . Tagajärgede kohta seda aga kahjuks öelda ei saa. Nimelt on loits suunatud isiku vaba tahte vastu, mistõttu see kuulub vaieldamatult musta maagia (keelatud maagia) alla. Niisiis rakendub ka kolmekordsuse printsiip, mistõttu see tuleb ka kolmekordse halva jõuga selle tegijale tagasi. (Seda viimast muidugi paljud maagid ei tunnista, aga see selleks.)

Muuseas tegemist on väga lihtsa ja samas väga tugevatoimelise loitsuga. Niisiis tavainimesel ei ole erilisi võimalusi ennast ise selle eest kaitsta. Minu käest on päris palju küsitud, et kuidas seda siis teha vaatamata probleemidele ja selle lühiajalisele toimele. Siinkohal pean siiski valge maagina vaikima, kuna minu eesmärk ei ole siin ilmas kedagi musta maagiaga tegelema õpetada. Samuti mainin, et kui teil midagi valesti läheb, siis tuleb see loits teile otse kolmekordse jõuga tagasi - see tähendab, et tema teisse ei armu, aga teie armute temasse kolmekordse jõuga ...

Armupruulise toime ei erine üldjuhul eriti armuloitsu toimest. Tavaliselt kasutatakse selleks värvilist vedelikku (näiteks punane vein jne). Peab ju olema midagi sellist, mis varjab komponentide lõhna ja maitset ja värvust. Vähe on vist neid, kes seda vabatahtlikult jooma nõus oleksid ainuüksi juba komponentide tõttu.

Kokkuvõttes - head sellise loitsu või pruulise kasutamine teile ei too, aga halba küll.

On ka kõikvõimalikke teisi mooduseid - näiteks silmamaagia või siis sisemise olemuse purustamine ja selle asendamine jne. Esimese mõju on samuti lühiajaline. Teisel on muidugi katastroofiline ja pikaajalisem mõju (seda kasutab näiteks nõid Tokroda - kodanikunimega Hannes Vanaküla). Teete nii endale kui teistele halba sellega, kui kellegi tahet vägivaldselt muudate.

Soovitus siis sellisest olukorrast väljatulekuks oleks selline, et vaja oleks sulgeda teie ja selle konkreetse isiku vahel olevad kanalid ja jätta need suletuks. Siis kaob teievaheline "energialiikumine" ära ja saate rahus edasi minna. Kellegi tahte kammitsemisest ega selle muutmisest aga ei sünni kunagi midagi head vaid ainult kurja.

Re: Armuloits

PostitusPostitatud: 15 Aug 2014, 22:22
Postitas Lugeja
Huvitav. Autor Kabala.
Mida sellega ütelda tahad. Oman maagiast üdist teadmist, kuid ka mina saan öelda, et su kirjutis, on mingi udune reklaam.
Lugedes sinu postitust, saan aru ka sellest, et sul endal on maagiast ikka väga olematud teadmised. Mis segu sa nüüd rahvale siin pähe määrida tahad?

Re: Armuloits

PostitusPostitatud: 16 Aug 2014, 01:02
Postitas maris
Milline see loits siis oleks kuidas läbi viia??

Re: Armuloits

PostitusPostitatud: 18 Aug 2014, 17:55
Postitas CRISSULI
Mul oleks niisugune küsimus. Kui mees näitab vahel, et ta tahab sind ja vahel ei taha. Kas sellisel juhul oleks mõtet loitsu teha, et mõjutada teda stabiilsemaks ning mind tahtma?