1. leht 1-st

Mõtlemisega terveks?!

PostitusPostitatud: 20 Dets 2016, 14:05
Postitas Charibdys
Kas usud, et ainult positiivsest mõtlemisest piisab, et saada üle mingist suurest haigusest? Või et tervislikust toitumisest piisab, et võita võitlus vähiga? Kas usud, et sa jääd haigeks, sest gripihooaeg on või sellepärast, et oled ise oma immuunsüsteemi nõrgestanud ja seetõttu haigustele vastuvõtlikum?

22. Jaanuaril on sul võimalik nendele ja teistele küsimustele, muredel lahendused leida ning uue energiaga koju minna!
Rahvusraamatukogus VaimuKeha konverentsil astuvad üles Kati Orgu, Sirle Truuts, Kreet Rosin, Mirko Miilits, Marilyn Jurman, Jaana Lukovnikova ja Teet Torim!

Broneeri endale koht juba TÄNA - pilet 20EUR ja seda kõigest detsembri lõpuni. Sissepääs üritusele toimub nimekirja alusel ning pileti saate kohapeal! Kui ülekanne on tehtud, on sissepääs ka kindel :)

Tasu palume kanda Sisemina OÜ arvele:
EE787700771001989006 (selgitus: VaimuKeha)
Ürituse info: https://www.facebook.com/events/1194351960638838/

Kas Sina oled mõelnud, kuidas füüsiline ja vaimne tervis omavahel koostööd teevad? Kuidas meie mõtted mõjutavad meie tervist ja enesetunnet?
Kui tihti oled Sina mõelnud, et tõeline naeratus on vaid väline avaldus inimese sisemisest seisundist? Täisväärtusliku elu konverentsil aitamegi tuua välja erinevaid variante, kuidas vaigistada igapäevane müra (mõtted) ning vaadata enda sees ringi; kuidas mitte anda hinnanguid ja kuidas tunda end väärikana. Selle kõige juures räägime ka õigest toitumisest ja treeningust - terves kehas terve vaim!

Kohtume VaimuKehal! 8-) 8-)