1. leht 1-st

Positiivse mõtlemisega haigusest vabaks

PostitusPostitatud: 20 Dets 2016, 14:16
Postitas Charibdys
Hei!

22. jaanuaril toimub Rahvusraamatukogus VaimuKeha konverents - täisväärtusliku elu konverents.
Seal astuvad üles 7 esinejat, kellest kahel on väga isiklik kogemus suurtest haigustest üle saamisel - ühel tervisliku toitumise abil ning teisel positiivse mõttejõu abil. Nendeks on Sirle Truuts ja Teet Torim. Neid vägevaid ja imelisi lugusid täiendavad teiste tunniajaste etteastetega Kati Orgu, Mirko Miilits, Kreet Rosin, Marilyn Jurman ja Jaana Lukovnikova.

Broneeri endale koht juba TÄNA - pilet 20EUR ja seda kõigest detsembri lõpuni. Sissepääs üritusele toimub nimekirja alusel ning pileti saate kohapeal! Kui ülekanne on tehtud, on sissepääs ka kindel :)

Tasu palume kanda Sisemina OÜ arvele:
EE787700771001989006 (selgitus: VaimuKeha)
Ürituse info: https://www.facebook.com/events/1194351960638838/

Kas usud, et ainult positiivsest mõtlemisest piisab, et saada üle mingist suurest haigusest? Või et tervislikust toitumisest piisab, et võita võitlus vähiga? Kas usud, et sa jääd haigeks, sest gripihooaeg on või sellepärast, et oled ise oma immuunsüsteemi nõrgestanud ja seetõttu haigustele vastuvõtlikum? Kas tunned vahel, et ei ole oma eluga päris rahul? Jõulud on tulemas ja stress on suur? Uue aasta lubadused... Peegelpildiga pole päris sinapeal... Mõnikord kohe ei taha voodist tõusta..tööle minna.. jne..
Kas tundsid end mõnes näites ära?

Kas Sina oled mõelnud, kuidas füüsiline ja vaimne tervis omavahel koostööd teevad? Kuidas meie mõtted mõjutavad meie tervist ja enesetunnet?
Kui tihti oled Sina mõelnud, et tõeline naeratus on vaid väline avaldus inimese sisemisest seisundist? Täisväärtusliku elu konverentsil aitamegi tuua välja erinevaid variante, kuidas vaigistada igapäevane müra (mõtted) ning vaadata enda sees ringi; kuidas mitte anda hinnanguid ja kuidas tunda end väärikana. Selle kõige juures räägime ka õigest toitumisest ja treeningust - terves kehas terve vaim!