1. leht 1-st

Armuhoroskoop sügis 2012

PostitusPostitatud: 22 Sept 2012, 22:27
Postitas astro
Ivarna.comi sügishoroskoop annab aimu, kuidas planeetide seis meid lähikuudel mõjutada võib.

Jäär igatseb minevikku

21. märts – 19. aprill

Sinu eraelus on toimunud muutus, mida kahetsema kipud. Sul oleks kange tahtmine kella tagasi keerata – naasta endistesse aegadesse, põgeneda minevikku, sest tulevik tekitab sinus ebakindlust. Kuid ära heida meelt. Detsembriks oled mõistma hakanud, et nii oligi kõige parem, ning liigud jõudsalt edasi.

Sügis paistab sinu jaoks olevat lõppemise aeg – lõpule jõuavad nii kohustused kui ka üks sõprussuhe. Võimalik, et teie kahe vahel toimub kaugenemine, mis muudab elu kõledamaks. Opositsioonis olev Saturn on su elu juba kolm viimast aastat kibedamaks ja pessimistlikumaks teinud, kuid oktoobris nihkub ta paigast ning algavad soodsad muutused. Täiskuu septembri lõpus aitab sul koormast lõplikult vabaneda. Hoia silmad lahti: sulle toob õnne isik, kes kannab midagi šotiruudulist või kellel on sidemed Šotimaa või USAga. Ning kui kuuled juhtumisi meloodiat, mida sa pole ammu kuulnud, võta seda kui märki tulevikust.

Sõnni köidavad sihvakad punapead

20. aprill – 20. mai

Mees-Sõnni südamekeeled paneb sel sügisel helisema üksildane daam lilledega, kes laulab rahust ja ilust. Iseäranis köidavad Sõnni pilku punapäised sihvakad prillikandjad, kuid ka pikakoivalistel linalakkadel on šansse. Kuigi sind kisub sel sügisel loodusesse, ole septembri lõpus ja oktoobri alguses ettevaatlik: õnnetus ei hüüa tulles. Ka arsti juures tasuks tervist kontrollida.

Tunned, et sul on raske edasi rühkida, sest paljud planeedid on retrograadis, külvates otsustamatust ja takistusi. Keegi, kellele sa närvidele käid, annab sulle samuti põhjust oma plaanid üle vaadata.

Kaksik-daame hullutab jalustrabav härra

21. mai – 20. juuni

Nais-Kaksikutele tõotavad oktoober ja novembri algus erutavat kohtumist jalustrabava mehega, kellel paistab olemas olevat kõik: sarm, raha, positsioon. Ent kas suudad talle päitseid pähe köita, et sellest ei saaks vaid mööduv kokkupuude? Seda näitab aeg. Meessoost Kaksikutel on soodsaimad šansid minevikutoonides Skorpioni-daamiga.

Tähed näitavad, et Kaksikute perering laieneb ning tähtsaks muutub üks laps. Mõned muutused tunduvad esialgu pahaendelised ja ärevaks tegevad, kuid ära muretse, lõpuks osutuvad need lausa rikastavaks. Tänavu sügisel seisad haridusvaldkonnas või paberimajanduses silmitsi pettumust valmistava viivituse või tagasilöögiga. See võib klaaruda alles veebruaris või märtsis, siis aga toimub kindel pööre sinu kasuks. Sügis on aeg hingetoetust ammutada.

Vähi hinge kisutakse igas suunas

21. juuni – 21. juuli

Ootamatud muutused eraelus. Su maailma keerab pea peale tõmmu, nurgeline, pikk ja karmi moega, kuid äärmiselt köitev isik. Tunned, otsekui kisutaks su hinge igas suunas – on see armastus? On see vastamata armastus? On see hullumeelsus? Elame, näeme.

Tänavu sügisel tõusevad esiplaanile pereasjad. Lastel ja noortel su elus võib tekkida probleeme, saabuda võib uudis beebist, kes on tõmmu ja veidralt elunäinud pilguga. Perekondlikul tseremoonial saavad kokku inimesed, keda sa pole aastaid näinud, ning see osutub pöördepunktiks pikas tsüklis. Praegu on õige aeg tugevdada sidemeid teiste pereliikmetega, kellega su kontakt on olnud liiga pealiskaudne.

Lõvi viskleb romantika ja kohustuste vahel

22. juuli – 22. august

Ehkki Lõvi tunneb sügise algul tahtmist laristada ja uusi rõivaid soetada, pole see hädavajalik: kõik näevad niigi su sisemist sära. September on parim aeg romantilise loo alustamiseks või süvendamiseks. Teisalt tuleb sul tegemist teha isikuga, kes on pikalt haige olnud ning kes su ellu pingeid toob. Tunned, et oled kaheks rebitud ega jaksa kummalgi rindel endast maksimumi anda. Kuid ära satu ahastusse, pinged langevad ning varsti on kõik ühel või teisel moel nagunii läbi. Siiski pole midagi imestada, kui kipud kergemeelselt raha raiskama: eraelus sead sel hooajal teiste inimeste huvid enda omadest kõrgemale ning see ajab sul juhtme kokku.

Paha ei tee kodus kõpitsemine, oled sind painava probleemi liiga kauaks unarusse jätnud ning niisked ilmad võivad seda veelgi hullemaks teha. Sinu tähelepanu vajavad sein ja välisuks. Talv toob rahu, mida oled kangesti igatsema hakanud.

Neitsi tunneb tõmmet üksiklase poole

23. august – 21. september

Neitsit ootab mõistatuslik sügis ning sel mõistatusel ei pruugigi vastust olla. Sinu ellu tuleb sügavust, võimalik, et sind ootab reisimine kohta, kus on sadam, muulid ja majakad. Sel paigal on suurem tähtsus, kui arvata oskad. Kauguses paistab kellegi üksildane kuju. Tahad talle ligidale pääseda. See isik on üle elanud ootamatu muutuse ning seljataha jätnud lähedase õe-venna või sõbra. Armastust jagub ka kõige kalgima südame sulatamiseks, kuid miski takistab sind ligi pääsemast.

Ehk annab aeg arutust? Aeg kui element figureerib sel sügisel su elus korduvalt, küll kelladena, mis jäävad seisma ja tõrguvad edasi töötamast, küll hämaramate sümbolitena, mis ajale osutavad. Kuid milleks täpselt on praegu õige aeg? Küsi, ja sa võid saada uue märguande.

Kaalusid lummab valju lauluhäälega põnev inimene

22. september – 22. oktoober

Sel sügisel peaks raskeim periood läbi saama: Saturn lahkub su päikesemärgist ning saad rahulikult hingata. Oled viimase paari aasta heitlustest tugevnenud ja palju targemaks saanud. Oled pidanud silmitsi seisma nii enda kui ka teiste inimeste piirangutega, kehva tervise ja saatusehoopidega, lähedase inimese kaugenemisega. See teeb sind ühtaegu kurvaks ja vabaks.

Kuid sügisel haihtub kõik halb pilvena ning peatselt annavad end tunda elusoojus ja -ime ning uued annid. Aasta lõpuks on toimunud äkiline muutus paremuse poole. Su ellu tuleb uus inimene, sõber või armuke, kes armastab ruudumustrit, punast ja rohelist värvi ning kellel on vali ja omapärane lauluhääl. Sind ootavad põnevad ajad.

Skorpionil on aeg südant puistata

23. oktoober – 21. november

Skorpioni jaoks on see sügis aususe ja sisekaemuste aeg, aeg avada süda ja näidata oma tundeid. Südamepuistamine pole sulle kerge, nii et jõudu! Armastus puudutab su elu äärealasid, kuid seda võib tumestada kellegi kiivus. Ometi pole see külgetõmme päris ehtne, vaid pigem pärit fantaasiamaailmast.

Sinu päikesemärki sisenenud Kuu põhjasõlm toob esile sünni ja surma tsüklid. Sel sügisel võivad su kõrvu jõuda uudised mõlemast. Samuti kipud minevikus sobrama ja seda ümber hindama. Kunstnikele ja müstikutele on pime sügisaeg inspireeriv, kuid Saturni oktoobrikuine sisenemine sinu märki võib tuua kurbust või lausa masendust, samuti vajaduse rääkida või ühendust võtta inimestega, kellega sa pole viimasel ajal kontaktis olnud. Novembris toimub sinus otsekui elektrikatkestus. Tuled kustuvad, energia kaob, jääb pimedus. Õnneks pole vaja tähtsaid otsuseid vastu võtta.

Ambur ei pruugi meessõbrast täit tõde teada

22. november – 21. detsember

Sel sügisel saab su eraelus üks ajajärk ümber. Septembrisse peaks mahtuma veel üks suur pidustus, on need pulmad? Algab uus muutuste ja kogumise aeg, oktoobris premeeritakse su head käitumist. Ühel meessõbral on probleem ning su kahtlused on õigustatud, kuid ta annab sulle teada vaid osa oma murest. Ülejäänu jääb kardinate taha varju, nii et kõik ei pruugi olla täpselt nii, nagu sulle paistab.

Sügisel võib esineda mõni väiksem terviseprobleem, sind varitseb oht vee kujul – näiteks kodune torude lõhkemine või uputus. Ole tormiga ettevaatlik. Teisalt võib mõne Amburi peas paadi- või laevareis huvitavaid mõtteid äratada ning mõnes mõttes minevikku etemaks siluda.

Kaljukits saab sõnumi teispoolsusest

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukitse tundeelu muutub selle sügisega sügavamaks. Võid saada sõnumi teispoolsusest mingi seletamatu sündmuse või müstilise kogemuse kujul. Pluuto on pikalt sinu märgis retrograadne olnud, kuid tänavu sügisel lendab su eraeluprobleemilt otsekui kork eest, saabub lahendus ning elu hakkab jälle edasi voogama.

Kui näed inimest, kel on tohutu komps seljas, on see hea märk – sind ootab kauguses õnn. Vanem inimene pere või sõprade ringis kosub lõikusest ning tunneb rõõmu liikumisvabadusest.

Veevalaja leiab tagasitee lähedase inimese juurde

20. jaanuar – 17. veebruar

Sügise keskel võid leida tagasitee inimese juurde, kellega kunagi olid lähedane. Kontaktid taastuvad hiljemalt oktoobris ning see on ülimalt oluline, kuid astu edasi ettevaatlike sammudega. Elu on mosaiik, mis võib hõlpsasti laiali pudeneda – sinu jaoks on paranduste ja ülesehitamise aeg. Elu näitab ka varjupoolt – kaduma läheb rahasumma või väärisese. Kui see juhtub oktoobri algul, on tegu vargusega, hilisem kaotus võib pärastpoole lagedale tulla. Sina püsid igal juhul vait põhjustel, mida ainult sina ise tead. Ometi närib kaotus hinge. Õnneks toob naeratuse su näole tagasi üks novembris algav projekt.

Kalad avastavad hapras olendis hingesugulase

18. veebruar – 19. märts

Sedamööda, kuidas sügis edeneb, saab su valitsev planeet Neptuun rammu juurde. Novembri keskpaigaks on otsustamatus ja kahetsused möödanik. Su pilku köidab habras ja intelligentse moega ebamaine olend. Nõrgukese fassaadi taha on peitunud imeline hing, kes võib su ellu palju armastust ja sügavust tuua ning sind uutesse kõrgustesse tõsta.

Su elu on tulvil maskeeritud ingleid. Valge küünal tavatus paigas on märk, et aasta lõpuks täitub su suurim südamesoov. Jõudu annavad juurde ka sõidud kodulähedastesse paikadesse, kus sa pole nii kaua olnud. Minevikku naasmine nii ihus kui ka hinges aitab sihtides selgusele jõuda.