1. leht 1-st

Quiahuilt - Vihm

PostitusPostitatud: 01 Sept 2012, 23:22
Postitas astro
Nimi: Quiahuilt
Tähendus: Vihm
Jumal: Tonatiuh

Iseloomustus:

Vihma märgi all sündinuna oled kui suvine vihm: üldiselt väga sõbralik ja rahulik, kuid aeg-ajalt võib esile tõusta ja äkilisem temperamentsus. Sa oled suurepärane lapsevanem oma lastele, kuna perekonnaelu on Sinu jaoks äärmiselt oluline.

Oled inimene, kes läheneb kõikidele asjadele alati sügavuti. Sulle meeldib see, kui saad erinevate asjaajamiste juures ära kasutada oma mõttemaailma, sest see tagaks Sulle kõige parema sisetunde. Lähened paljudele küsimustele sootuks erinevama külje pealt, kui seda teised inimesed teevad, kuna Sinu jaoks on oluline unikaalus ja ebatavalisus. Kõik see võimaldab Sul tulla väga unikaalsetele ideedele, mida asud julgelt ka ellu viima. Ka mitmesuguste probleemide ja takistuste ületamisel püüad ära kasutada oma ebatavalist lähenemist, mis aitab Sul kõik takistused ületada väga kiiresti.

Oled väga veenmisvõimeline inimene, mistõttu ei valmista Sulle oma mõtete teiste inimesteni viimine erilisi raskusi. Sa oleksid väga hea õpetaja.

Oled väga vastutustundlik inimene. Samas peaksid jälgima seda, et Sa ei võtaks enda kanda liialt palju kohustusi, kuna kipud oma võimeid ja ajalisi ressursse tihtilugu üle hindama. Ehkki Sa ei ole inimene, kes sooviks elus edasi liikuda üksiku hundina, vajad Sa aeg-ajalt hetki, kus üksindust nautida saaksid. Ainult nii suudaksid Sa endale tagada rahuliku sisemise maailma ja Sul oleks võimalik vabaneda tekkivatest pingetest.

Oled usin inimene, mis võimaldab Sul oma peamised eesmärgid ka elus ellu viia. Sinu käsutuses on ka suurepärane võime ja oskus erinevate situatsioonidega kohanemiseks, mis annab Sulle mitmesuguseid eeliseid teiste inimestega võrreldes.

Sul tuleb elus olla ettevaatlikum oma liigse headusega, kuna seda võidakse mitmete inimeste poolt kurjalt ära kasutada.

Suhted:

Sinu jaoks ei tohiks lähedaste suhete loomine olla eriti keeruline ülesanne. Kui oled ennast mõne inimesega lähedaselt sidunud, oled tema suunas truu kaaslane. Armusuhe pakub Sulle nii emotsionaalset kui ka füüsilist rahuldust. Pöörad väga suurt tähelepanu oma kaaslase vajadustele ja soovidele ning võtad nende täitmist kui enda olulisimat kohustust. Oluline on aga see, et väldiksid aga liialt suurt keskendumist ainult oma kaaslase vajadustele, kuna vastasel korral võivad Sinu enda vajadused sootuks tähelepanuta jääda.

Sobivus:

Vee märgi esindajad peaksid olema need, kes suudaksid Sinu sisemisi emotsioone kõige paremini mõista. Leiaksid endale kõige parema kaaslase Koera või Kotka näol. Ehkki suhe Lillega peaks olema hea, võib Lillega muutuda suhe Sinu jaoks liialt tundeküllaseks ja emotsionaalseks. Romantika valdkond on kõige paremini esil Jänesega.