1. leht 1-st

Itzcuintli - Koer

PostitusPostitatud: 01 Sept 2012, 23:35
Postitas astro
Nimi: Itzcuintli
Tähendus: Koer
Jumal: Mictlantecuhtli

Iseloomustus:

Koer sümboliseerib usaldusväärsust ja sõprust, mis teeb Sinustki inimese, kes on valmis alati teisi inimesi ära kuulama ning nendele head tegema. Oled analüütilise mõtlemisega, mistõttu mõtiskled palju kõikvõimalikele asjadele, et seeläbi langetada enda ja teiste jaoks parimad otsused. See muudab Sind inimeseks, kes on täiuslikkuse poole püüdleja.

Oled inimene, kellele meeldib väga seltskondlik aktiivsus ja inimsuhted. Samas püüad kõikidel sellistel puhkudel hoiduda sellest, et ennast teiste inimestega emotsionaalselt seoksid. Soovid hoida selles vallas teatud distantsi. Sinu õiglustunnetus on väga hästi arenenud ning paned oma elu jooksul väga suurt rõhku sellele, et kõikide asjade juures, millega kokku puutud, oleks tasakaal ja õiglus tagatud.

Sinu jaoks on oluline see, et saaksid jätta elus jätta endast maha jälje, mida teiste inimeste poolt mäletataks. Seepärast paned oma elu jooksul väga suure rõhu heategevuslikule tegevusele.

Oled nii oma ellusuhtumises ja inimsuhetes diskreetne ja tasakaalustatud, mis tagab Sulle suure edukuse ning hea maine teiste inimeste silmis.

Sinu käsutuses on hulganisti erinevaid võimeid ja oskusi ning Sinu jaoks on oluline see, et saaksid neid ka teiste inimestega jagada.

Selleks, et saaksid ennast hästi tunda, vajad oma ellu mitmekesisust ja seiklusi. Seepärast reisid oma elu jooksul suhteliselt palju ning üsna ebatavalistesse sihtpunktidesse, sest reisimise juures on Sinu jaoks oluline seegi, et saaksid juurde selliseid kogemusi, mida on võimalik kogeda vähestel.

Parim töökoht oleks Sinu jaoks selline, kus on tagatud rahu ja kergus, sest liigne energiavarude kulutamine ei ole Sinu jaoks.

Aeg-ajalt võib Sinu liigne analüütilisus ja mõtisklemine Sind ka pidurdama hakata, mistõttu võib sellistel puhkudel Sul olla raskendatud uutest asjadest kinnihaaramine, ehkki võimalusi võib Sulle avaneda mitmeid.

Suhted:

Sinu jaoks on oluline see, et leiaksid oma ellu pikaajalise suhte. Otsid armastuse vallas oma ellu stabiilsust ja turvatunnet. Sinu jaoks on oluline ka tasakaal partnerite vahel nii huvide, tegevuste ja maailmavaate vahel. Oled oma partnerile lojaalne kaaslane. Sinu jaoks on oluline see, et saaksid avatult oma partneriga oma tunnetest rääkida, mistõttu võib kinnisem inimene Sinus rahutust tekitada.

Sobivus:

Kõige paremini sobiks Sulle ehk vastasmärgi esindaja Lill. Lillega peaks Sul olema suhe harmooniline ja hea. Hea läbisaamine peaks Sul olema ka Ränikiviga. Õnne tagab Sulle ellu Vihm. Ehkki Sind köidab väga Krokodill, ei kujune selle märgi esindajaga suhe Sinu jaoks mitte kõige paremaks.