1. leht 1-st

Malinalli - Rohi

PostitusPostitatud: 01 Sept 2012, 23:36
Postitas astro
Nimi: Malinalli
Tähendus: Rohi
Jumal: Patecatl

Iseloomustus:

Oled inimene, kes kipub väga palju erinevate asjade pärast muretsema. Kui oled oma elus mõne probleemi üle elanud, ei unusta Sa seda kunagi, mistõttu võivad sellised ebameeldivad kogemused Sinu igapäevast elu olulisel määral segama ja pidurdama hakata.

Oled oma loomuselt vaikne inimene, kuid samas äärmiselt kohusetundlik. Ette võetud kohustuste täitmisel näitad välja äärmist sihikindlust ning teed vajadusel ka suuri ohverdusi, et oma mainet raskes olukorras päästa. Sinu peale saavad teised inimesed alati kindlad olla.

Oled väga ambitsioonikas inimene ning tead üsna hästi seda, kuidas elus soovitud edu saavutada. Sinu jaoks on oluline see, et Sinu tutvusringkond oleks võimalikult lai, kuna see võimaldaks Sul kõige paremini vajalikku informatsiooni vahetada. Ka pead seda heaks võimaluseks oma maine ja positsiooni parandamisel.

Tajud alateadvuslikult seda, mida teised inimesed soovivad ja vajavad, mistõttu oskad neile seda õigel hetkel ka pakkuda. See aitab Sul oma elu jooksul olulisel määral populaarsust suurendada, mille abil lood endale elus ka mitmesuguseid eeliseid ja võimalusi. Oled teiste inimeste suunas tundlik ja mõistlik, mistõttu püüad vältida situatsioone, kus võiksid teiste inimeste tundeid haavata. Pead jälgima seda, et Sa ei laseks teistel inimestel oma head loomust ja abivalmidust kurjalt ära kasutada.

Suhted:

Romantika ja armusuhe on Sinu jaoks olulised. Suhe oma partneriga pakub Sulle naudinguid ja meelehead, mistõttu püüad enda jaoks püsisuhte luua juba üsna varajases nooruses. Paned oma suhtes väga suurt rõhku sellele, et oma kaaslase soovide ja vajaduste eest hoolt kanda, kuid samas peaksid Sa arvesse võtma ka oma tunded ja vajadused. Vajad enda kõrvale inimest, kes ei oleks liialt isekas. Kuigi paned suurt rõhku oma partneri eest hoolitsemisele, vajad Sa ka vastu samasugust hoolitsust ja lähedust, kuigi Sa seda ehk oma partnerile otse välja ei ütle. Pead meeles pidama, et saad oma partnerlussuhte toimivana hoida ainult siis, kui selles on esiplaanil vastastikune austus.

Sobivus:

Sinu sobivus Ahviga peaks olema üsnagi hea, kuid samas võib Ahvi soov muutuste ja mitmekesisuse järele Sinu suhtesse probleeme ja konflikte tekitada. Kõige parema ja tugevama suhte saaksid luua Maja ja Krokodilliga, kellega koos muutuks Sinu elu kindlamaks ja turvalisemaks.