1. leht 1-st

Cuauhtli - Kotkas

PostitusPostitatud: 01 Sept 2012, 23:39
Postitas astro
Nimi: Cuauhtli
Tähendus: Kotkas
Jumal: Xipe Totec

Iseloomustus:

Oled usaldusväärne ja efektiivne inimene, mistõttu võiksid olla väga edukas ärimaailmas tegutsedes. Suudad suurepäraselt oma mõtteid koondada, mis aitab Sul ka keerukates situatsioonides kasulikke otsuseid langetada. Saavutad oma elus edu tänu isiklikele jõupingutustele. Samas ei ole keegi täiuslik ning Sina kipud teistelt inimestelt aeg-ajalt ootama enam, kui nad selleks võimelised on. Sinu isikus peitub ka kriitiline pool, mis sunnib Sul endalt ootama enamat, kui see mõttekas oleks. Pead pidevalt meeles pidama seda, et keegi pole täiuslik, mistõttu püüa olla nii enda kui ka teiste inimeste nõrkuste suhtes tolerantsem.

Kotka märk on tihedalt seotud Päikesega. See on taevakeha, mis annab Kotkale julguse, hea õnne ning ka ilu. Sulle meeldib see, kui saad ise oma tegevusi juhtida ja suunata ning kindlasti on Sinu jaoks oluline ka see, et Sinu käsutuses oleks piisaval määral mõjuvõimu. Võiksid olla väga edukas juht äritegevuses, kuna suudad äritegevust suurepäraselt korraldada.

Oled küllaltki impulsiivne ja kirglik, mistõttu juhivad Sinu tegemisi peamiselt instinktid. Sul ei tule kunagi puudu energiavarudest ja vitaalsusest, mistõttu on Sul küllaltki raske niisama istuma jääda.

Mida enam oma elus erinevaid asju juhtida ja suunata saad, seda enam suureneb Sinu sisemuses võimutunnetus.

Suhted:

Pöörad oma elu jooksul väga suurt tähelepanu sõpradele. Püüad ümbritseda ennast ainult lojaalsete sõpradega, sest petmine tekitab Sulle sisemusse pikaks ajaks tõsise haava.

Armastuses otsid oma ellu romantikat. Sinu jaoks on oluline kvaliteet, mitte aga kvantiteet, mistõttu ei kiirusta Sa endale sobiva kaaslase leidmisega. Oma sügaval sisemuses vajad Sa turvatunnet, mida kauakestev armastus Sulle kaasa tooks. Otsid oma ellu traditsionaalset ja usaldusväärset suhet. Sa ei ole oma emotsioonide väljanäitamisel eriti avameelne, mistõttu peab Sinu kaaslane olema valmis selleks, et Sinu sisemise maailma avamiseks tuleb võita täielik usaldus.

Sobivus:

Kõige suuremat turvatunnet Sinu jaoks armuasjades võiksid pakkuda Maja ja Koer. Suhe Lillega muudab Sinu armusuhte toimivaks, kuid samas võib selles puudu jääda vajalikust tulevikunägemusest. Ränikivi märgil oleks Sulle pakkuda üsna suurel määral armastust. Üsna hea sobivus oleks Sul ka Mao ja Kotkaga.