1. leht 1-st

Küpress

PostitusPostitatud: 01 Sept 2012, 22:58
Postitas astro
Küpress: 25.01 - 03.02 ja 05.08 - 13.08

Küpress-inimene on kui küpress isegi: vastupidav ja painduv. Tal on jõuline väljanägemine ning lihtsad ja selged piirjooned. temas on peenetundelisust, kuid ka teatud jahedust. Küpress rahulduv vähesega ning suudab kohaneda igasuguste olude ja situatsioonidega. Ta saavutab kiiresti küpsuse ning iseseisvuse. Maine edu pole tema jaoks tähtis, ta ei jookse raha ning tuntuse järele. Ta tahab vaid õnnelik olla.

Küpress väldib kõike, mis võiks tekitada probleeme. Talle meeldivad suvised jalutuskäigud, loomad ning jahipidamine. Teda võib näha õngega jõe ääres. Ta pürib sinnapoole, et saada suur pere, sõpru ja tuttavaid, kes jäävad tema kõrvale. Ta pole sentimentaalne, pigem pisut rohmakas ja range, kuid temas leidub siiski inimlikku soojust ning rahulikkust. Tema lähedus mõjub rahustavalt, ta on meeldiv kaaslane.

Küpressile meeldib unistada ja pigem laseb ta end eluvoolul kaasa viia, püüdmata seda ise juhtida. Ta on tulvil unistusi, mõtteis viibib ta ikka hoopis kusagil mujal. Ta on paindlik, kohanev, niisugune, nagu teised ootavad. Küpress on nii armastuses kui ka sõpruses truu. Mälestused on tema jaoks kullastki kallimad. Tema poole võib abi saamiseks pöörduda.

Oma vaatleva ning arutleva mõtlemisega väldib ta teravaid vestlusi, muidu aga kõneleb meelsasti mõnel teemal kui niisugusel. Mõtted on lõpuni mõeldud ning selged. Tema elu libiseb vaikselt ja rahulikult armastatud inimeste keskel.