1. leht 1-st

Sarapuu

PostitusPostitatud: 01 Sept 2012, 23:01
Postitas astro
Sarapuu: 22.03 - 31.03 ja 24.09 - 03.10

Sarapuu-inimene näib nõrga ja tähtsusetuna on ega jää kergesti meelde. Lähemal tutvumisel lummab aga temast sädelev sarm ning originaalne mõtlemine.

Sarapuu lepib vähesega, kohaneb igasuguste olukordadega ning mõistab kõike. Tema välises olemuses on midagi maagilist. Soovi korral võib ta meeldida ning võib inimesi end armastama panna. Ta oskab olla hea, julge ning kannatlik, kuid võib muutuda ka ohtlikuks, vastikuks ning saatanlikuks. Sõltuvalt tujust on temas kaks külge. Ta on kas he või lihvitult halb, tal on kalduvust maagiaks.

Vaatamata vähenõudlikkusele ning tagasihoidlikusele pole ta kunagi tähelepandamatu. Ta on väga originaalne, teistest erinev ning tõlgendab ka elu erinevalt, mõnikord isegi vastupidiselt tavapärasele. Ta suudab taibata teie salajasi mõtteid, teha kõige ootamatumaid ettepanekuid, ta tegutseb nii nagu võiks temalt oodata ükskõik mida. Ta on küllaltki tasakaalutu, tema meeleolud muutuvad kiiresti. Ta võib olla üsna ettevõtlik, samas võib ta aga ka kõik sinnapaika jätta ning vooluga kaasa minna.

Armastuses võib sarapuu olla kõige armastatum või kõige igavam kaaslane. Ta on rahutu. Sidunud end kellegagi, teeb ta kõik teise elu kergemaks muutmiseks. Neil, kes ple ta sümpaatiat ära võitnud, tasuks ettevaatlik olla. Kui sa ei karda riske, hoia temast kinni! Ehkki kooselu ei pruugi rahu tuua, on see ometi ligitõmbav. Sarapuul on mitmekülgsed teadmised, ta õpib ning saavutab kõik ebatavaliselt kiiresti ning kergelt. Sõltub aga vaid tema tahtest, kas ta kasutab oma teadmisi täielikult ning teiste kasuks ära.