1. leht 1-st

Kask

PostitusPostitatud: 01 Sept 2012, 23:07
Postitas astro
Kask: 24.06

Kase-inimene on nõtke, peen ning tagasihoidlik, temaga on lihtne ning meeldiv koos elada. Kask ei kasuta kunagi kellegi heatahtlikkust kurjasti, ei nõua teistelt midagi ega oota ka ise midagi. Kask on puritaanluseni vähenõudlik, ei armasta aga moraliseerimist. Tajub kõige suhtelisust, temas on kannatuslikkust, kuid igasugune demonstratsioon, snobism, pompoossus ja peenutsemine on tema jaoks võõrad.

Kõige meelsamini elaks kask maal, kuid kui tal lastakse rahus töötada, on ta võimeline kõikjal harjuma.

Vaatamata peenele välimusele armastab tööd teha. Tema vähenõudlik ja peenetundeline loomus panevad ta rahulikku armastust igatsema. Ta on sentimentaalne ega pelga kirglikke tundeid. Lojaalne ning truu kask oskab luua kodust ning meeldivat õhkkonda. Teinekord võib ta mõtlematult käituda, kuid ei kahetse oma valikuid kunagi.

Kase tüüpiline omadus on tarkus. Tema kujutlusvõimel pole piire. Ta on loov ning võimeline oma mõtteid konkretiseerima, kui need omadused aga töökusega ühinevad, avanevad tema ees kõik uksed.

Vaatamata sellele, et ta võib elus ükskõik missuguse ala valida, saavutab ta suurimaid võite siiski kunsti vallas. See, et kask pole eriti seltskondlik, on ehk tema ainus puudus. Kask on tihti õnnelik, sest ta nõuab ju elult ka nõnda vähe. Talle piisab südamesõbrast ning heast raamatukogust.