1. leht 1-st

Oliivipuu

PostitusPostitatud: 01 Sept 2012, 23:07
Postitas astro
Oliivipuu: 23.09

Oliivipuu-inimene pole kogult suur. Mõnikord jääb ta ilusa ning inetu piirimaile, kuid on ometi veetlev. Ta on tasakaalukas, rahulik, kartlik, ei taha oma ellu raskusi. Oskab olla kannatlik, ehkki tal on elu suhtes oma arvamus. Jätab ka teistele ruumi ning ei sega end kunagi nende asjadesse. Sageli kiusab teda reuma, seepärast armastab ta päikest ning kannatab selle puudumise tõttu.

Oliivipuu on nii arglik, et teda võiks ükskõiksuses süüdistada, seda süüd aga temal ei lasu. Vastupidi - vajadusel võib abi saamiseks tema poole pöörduda. Ta naeratab alalõpmata, osaliselt seepärast, et oskab end talitseda ning tema arvates ei tasu asjatult närve kulutada. Ta on võimeline levitama enese ümber rahulikkust.

Oma headuse ning südamlikkuse juures on oliivipuu ka tark ja terve mõistusega, niisiis ei lase ta end ära kasutada. Tal on sünnipärane õiglustunne. On võimeline teisi mõisyema, suudab end teiste asemele seada ning ennast unustada. Ta teab seda ning on sellega rahul. Seepärast teda hinnatakse ning armastatakse, ehkki ta ei tee midagi selleks, et teistele muljet avaldada. Käitub tagasihoidlikult.

Armastuses austab oliivipuu kaaslase iseseisvust sel määral, et võib ise selle pärast kannatada. Ta võib teha väga kaugeleulatuvaid järeleandmisi, enne kui oma armastusest loobub. Ta püüab armukadedust vältida. Ta tahab, et tema ümber valitseks rahu, kuid võib jätta alistuva mulje.

Oliivipuu-inimene on väga tark ning mõtiskleb väga palju. Talle meeldib lugeda ning õppida, ta tahab laiendada oma silmaringi. Oma tagasihoidlikkuse juures on ta ikkagi mainekas ning võib saavutada isegi kuulsust. Ta kuulub nende inimeste hulka, kes jätavad endast meeldiva mälestuse.