1. leht 1-st

Harilik pöök

PostitusPostitatud: 01 Sept 2012, 23:08
Postitas astro
Harilik pöök: 21.12 ja 22.12

Kaunis ning nõtke pöögi-inimene säilib kuni kõrge vanuseni nooruslikuna. Tema liigutused on graatsilised ning välimus kaunis. Ta on alati hoolitsetud ning väike koketeerimine pole talle võõras.

Soodsate tingimustel võib harilik pöök ükskõik missugusel alal edu saavutada. Ta on nutikas ning mitmete oskustega, tal on igasuguseid plaane, mida suudab ka erinevates situatsioonides ellu viia. Teelt ei lase ta end ära tõugata ning oskab oma elu suurepäraselt paika panna. Tavaliselt on pöök arvestav ning paneb oma eelarve täpselt ning kindlalt paika. Oma varandust ei jaga ta sugugi meelsasti, kasutades seda küll ökonoomselt, võib ta aga teinekord ka väga helde olla. Korralik pöök kaalub kõiges enne otsuste tegemist plusse ja miinuseid. Ta ei lase elul enda eest otsustada.

Armastuses jätkub harilikult pöögil fantaasiat. Ta on ideaalne abikaasa, kes tahab lapsi saada, kodu korda seada ning väljateenitud puhkust veeta. Küpses eas võib tal veel mõni seiklus olla, seda aga seepärast, et tahab nii endale kui ka teistele tõestada oma nooruslikkust, veetlust ja reipust.

Harilik pöök on tark, terve mõistusega ning hea organiseerimisvõimega. Materialistina tahab ta eelkõige rikas, ja kui siis võimalik, peale selle ka õnnelik olla.