1. leht 1-st

Palun abi (suhted)

PostitusPostitatud: 01 Okt 2012, 23:48
Postitas ayesha
Tere. Sooviksin saada inimese kontakti, kes ennustaks tulevikku ja seejärel siis aitaks mind, ehk siis nõiuks olukorra, et ma saaksin ühe inimesega suhted selgeks. Ma ei soovi midagi muuta, kellelegi külge kleepida.. vaid ma soovin saada tagasi oma hingerahu kasvõi lüüa saades, aga selleks on mul vaja inimesega rääkida, milleks mul hetkel võimalus puudub.

jään kõiki pakkumisi ootama ja ilmselgelt ei eelda ma et keegi mu muredega tasuta tegelema peaks :)

Re: palun abi

PostitusPostitatud: 02 Okt 2012, 12:30
Postitas Lugeja
Nagu aru saan, soovid ühe inimesega kokku saada ja olukorda selgitada? Oma küsimustele vastused saada?
Sinust on raske aru saada, mida sa siis lõpuks soovid? Ennustust, maagiat? Mis sind segab sellele inimesele helistamast ja kõike küsimast?

Re: palun abi

PostitusPostitatud: 02 Okt 2012, 14:56
Postitas ayesha
Vot sellepärast ma abi vajangi, et ma lihtsalt ei saa selllele inimesele helistada. "Vahemaa" on liiga suur, aga mitte füüsiline vahemaa, vaid pigem vaimne. Riskid, mida antud kõnega ette võtaksin, on liiga suured. Sooviksin kõigepealt siis nö "ennustust", ehk siis sooviks teada kuidas ilma nö "maagilise sekkumiseta" olukord edasi kulgeks ja seejärel sooviksin siiski asjatundja abi, kes siis aitaks tekitada olukorra, et ma saaksin selle inimesega kõik selgeks.
Hetkel on lihtsalt täiesti ummikus tunne, suhtlemine ilma sõnadeta, piinav vaikus ja teadmatus. Ma tean et antud olukorras on raske aru saada miks ma lihtsalt ei kõnele, aga nagu ütlesin, olen suletud ringis. Soov ongi sellest ringist välja saada, minna oma eluga edasi.

Re: palun abi

PostitusPostitatud: 02 Okt 2012, 21:28
Postitas huviline
Murra ennast oma ringist välja ja mine edasi.

Re: palun abi

PostitusPostitatud: 03 Okt 2012, 13:59
Postitas ayesha
Iseenesest kena soovitus, aga ilmselt kui see minu kätes oleks, siis oleksin ma seda teinud. Ma ei oleks tulnud siia abi paluma, kui mul seda vaja poleks. Olen muidugi Teile, huviline, tänulik et Te mu postitusele niivõrd kiirelt reageerisite, aga soovitus "murra ennast oma ringist välja ja mine edasi" mind kahjuks hetkel ei abista ja pean kurbusega tõdema, et vähemalt praeguseni pole ma siit abi saanud isegi mitte kellegi kontaktide näol, kuigi delfis kiidetakse siinset foorumit oma informatiivsuse poolest väga.