1. leht 1-st

Hoone energeetiline puhastamine

PostitusPostitatud: 15 Sept 2012, 20:07
Postitas huviline
Kõik meist koristavad korda paar nädalas tube. Puhastatakse peale iga suuremat tööd. Kui koer peale jalutuskäiku juhtub üle vaiba jalutama tuleb suurem nühkimine. Kevadeti võetakse ette suurpuhastus,pakitakse ära talveasjad.

Enamus meist aga ei märka energeetilist saastumist oma elamises. Kohati on tunda,et majas on raske olla, aga me harjume sellega. Tülid,haige inimese toas viibimine, töö juurest muremõtete kaasa toomine, vihaga või vastutahtmist millegi tegemine, kellegi kritiseerimine ja muu selline viivad alla hoone energiataseme.

Hoone energeetilist puhastust on ise võimalik teha mitmel moel:

1. Põleta küünlaid, viirukit, kadakaoksi
2. Lase oma koju positiivsed helid: rahvalaul, templi-kiriklik-sakraal muusika, loodushääled
3. Puhasta tube meresoola ja enda poolt õnnistatud veega soovitavalt vana kuu ajal või kaduneljapäeval
4. Vana hea nipp on vaipade kloppimine ja pesu kuivatamine õues
5. Pane silma alt ära kõik mittevajalik
6. Tuuluta taotlusega kodu energeetiliselt puhatada
7. Peale neid toiminguid mediteeri, kujuta, et su toad täituvad helesinise positiivse energiaga ja muutuvad säravaks
8. Lõpuks naudi dušši,pese ka ennast mõttes helesinise energiaga, joo enese poolt õnnistatud vett, mine jalutama

Kasuta oma loomingulisust ja sa saad hea tulemuse.Puhastada tasub regulaarselt. Kui oled ise depressioonis ja hoones on aastaid valitsenud madalad energiad, tasuks kasutada spetsialisti abi. Sellistel puhkudel on negatiivsus tihtipeale kogunenud voodisse või disharmoonias inimese istumis- ja tegutsemispaigas.

Allikas: http://alkeemia.ee/artiklid/Hoone-energ ... 126/c-205/

Re: Hoone energeetiline puhastamine

PostitusPostitatud: 20 Sept 2013, 12:27
Postitas angervax
Kui käivitad oma eel-rituaalse puhastumise, mis tähendab vanniskäiku, siis tuleb vannile lisada 9 tilka sidruniõli, 9 loorberilehte ja 9 sidrunilehte, aeglaselt vanni siseneda, seejärel lõõgastuda ja valmistuda oma tööd tegema.
Maja puhastamine
Eluaseme puhastamise eel oleks hea valge salvei viirukit põletada. Lisaks viirukile on vajalik valge küünal, kauss soola, kauss maitsetaimi, eriti tore on sinna lisada roosi pungi (armastus) lavendel (säilitamine) ja salvei (kaitse). Alustuseks süüta viiruk ja sõna: "isanda ja daami nimel ja ka tähtede ülal kõrgel: Ma puhastan selle ruumi rahus ja armastuses." Jätka liikumist majas kellaosuti liikumise sunas, puhasta maja soola ja veega sõnades: "Kuhu vesi ja sool on visatud ei ole kohta tundmatuil kurjade eesmärkidega, nüüd kui seda teen siis nii see jääb." Kui see on valmis, puista taimed mööda nurki laiali, nimetades omadusi, mis selles majas peaks olema, nagu rahu, rõõm, jõukus jne. ja eemalda negatiivne energia lauldes: "Valgustan selle ruumi isanda ja daami nimel, nii peab see olema, Teie kõik, kes te omavahel siin kojas jagate sööki ja jooki, ärge unustage ka majavaimu." Kui sooritad rituaali kellelegi teisele siis on valalik pererahvale viia ka kingitus!
a) lausutud sõna või sõnade kujul milles peitub imevägi
b) kaitsev talisman mille j6ud kaitseb kogu territooriumi

"Sellel õigel ja valmis tunnil, kutsume igivana jõudu ...Idast ja läänest, lõunast ja põhjast, iidne võlujõud, mis meil olnud, kutsume teid tagasi...Valgusta seda kollet, valgusta seda Kodu, olgu hoitud kõik, kes kogunemas ümber selle kivi, nii jäägu see! Seda võib öelda ka uue kamina või ahju valmimisel