para.ee

Jäta vahele kuni sisuni


  • Foorumi pealeht ‹ Ennustamine ‹ Muud ennustamisega seotud teemad
  • Muuda fondi suurust
  • Printerivaade

Ennustamine

Postita vastus
1 postitus • 1. leht 1-st

Ennustamine

PostitusPostitas K44su » 09 Dets 2013, 23:10

Tere!

Soovin minna ennustaja juurde. Kas on kellegil häid / halbu kogemusi?

Ennustajalt tahaks teada oma tueviku kohta. Hetkel tundub kõik väga sünge ja tume. Justkui nagu polekski mingit tuleviku.

Kui keegi oskab kedagi konkreetset soovitada, siis ootan tagasisidet privaatsõnumitesse.


Suur aitäh !
K44su
 
Postitusi: 1
Liitunud: 09 Dets 2013, 23:04
Üles

Postita vastus
1 postitus • 1. leht 1-st

Mine Muud ennustamisega seotud teemad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

  • Foorumi pealeht
  • Juhtkond • Kustuta kõik foorumi küpsised • Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]
Powered by phpBB