Ennustamine
Tere!
Soovin minna ennustaja juurde. Kas on kellegil häid / halbu kogemusi?
Ennustajalt tahaks teada oma tueviku kohta. Hetkel tundub kõik väga sünge ja tume. Justkui nagu polekski mingit tuleviku.
Kui keegi oskab kedagi konkreetset soovitada, siis ootan tagasisidet privaatsõnumitesse.
Suur aitäh !
Soovin minna ennustaja juurde. Kas on kellegil häid / halbu kogemusi?
Ennustajalt tahaks teada oma tueviku kohta. Hetkel tundub kõik väga sünge ja tume. Justkui nagu polekski mingit tuleviku.
Kui keegi oskab kedagi konkreetset soovitada, siis ootan tagasisidet privaatsõnumitesse.
Suur aitäh !