para.ee

Jäta vahele kuni sisuni


  • Foorumi pealeht ‹ Maagia ‹ Maagiast
  • Muuda fondi suurust
  • Printerivaade

Armumaagia

Postita vastus
32 postitust • 2. leht 2-st • 1, 2

Re: Armumaagia

PostitusPostitas Liina » 19 Sept 2012, 22:45

Ma ju ainult küsin. Aga kuulnud olen, et ikka ise ka midagi tegema peab, mitte ainult maag kõike ära ei tee. See minu teada igasugu maagiate kohta käib. Aga ma ei tea ju kindlalt miskit. See foorum vast ongi selleks, et küsida ja vastuseid saada.
Liina
 
Postitusi: 5
Liitunud: 15 Sept 2012, 13:42
Üles

Re: Armumaagia

PostitusPostitas mir » 28 Sept 2012, 04:41

kas kuidagi vastupidi ka saab?

kui on ühepoolsed tunded ja tahaksin, et need tunded kaoksid ja enam kunagi tagasi ei tuleks?
mir
 
Postitusi: 2
Liitunud: 03 Sept 2012, 01:07
Üles

Re: Armumaagia

PostitusPostitas Lugeja » 28 Sept 2012, 09:34

Saab ikkka, selle jaoks on olemas vastav rituaal. Vene keeles nimetatakse seda "otvorot".
Kasutaja avatar
Lugeja
 
Postitusi: 22
Liitunud: 10 Sept 2012, 22:50
Üles

Re: Armumaagia

PostitusPostitas Rebane » 21 Okt 2012, 19:51

Vaatasin siin Nik postitatud videosid ja tekkis küsimus, mis asi on palavaja svjash?
Rebane
 
Postitusi: 5
Liitunud: 05 Sept 2012, 00:37
Üles

Re: Armumaagia

PostitusPostitas bernice » 29 Dets 2012, 00:18

siin mainite ,et rituaal nöuab täpsust ja öiget ajavalikut....kuidas seda teada saada ,millal on öige aeg?...ja veel
kas on mingi vöimalus ,et maagia hakkab tegijale vastu töötama ,st kahjustab tegijat vöi ka see ,et selle asemel et inimeses tunnet aktiviseerida,hoopis kustutab selle ja töukab ta eemale rituaali tegijast?????
bernice
 
Postitusi: 3
Liitunud: 09 Sept 2012, 01:27
Üles

Re: Armumaagia

PostitusPostitas NIK1000 » 14 Mär 2013, 19:43

http://blackmagiya.ru/privorot/ritualy-privorotov/
http://privorot.nonnamagic.com/Privorot/privorot.htm
http://www.virtualern.com/new_page_123.htm
http://www.blackpantera.ru/useful/magic/10903/


Ps.
Materjal on ainlut lugemiseks ja infoks.!!!
Kasutaja avatar
NIK1000
 
Postitusi: 107
Liitunud: 01 Sept 2012, 19:22
Üles

Re: Armumaagia

PostitusPostitas NIK1000 » 18 Juul 2013, 11:47

" Privorot" Kuidas näha, kas seda on tehtud?
http://privorogi.ru/magiya/privorotyi/t ... vorot.html
http://go2magick.ucoz.com/publ/praktich ... 99-1-0-226
http://vseprivoroty.ru/privorot-est-ili ... otvet.html
Kasutaja avatar
NIK1000
 
Postitusi: 107
Liitunud: 01 Sept 2012, 19:22
Üles

Re: Armumaagia

PostitusPostitas Memm » 20 Sept 2013, 21:43

:!: Kallid inimesed ja austatud lugejad. Rituaale on palju, mõned väga keerulised ja neid peab tegema ikka mingi aja vältel, mõned lihtsamad ja saab ühe õhtuga teha. Kuid igat rituaali peab tegema siis, kui oled enne tegemist ennast kaitsnud.
Enne tegemist ikka lugege ka seda, millist kaitset endale teha? Pea iga rituaal, nõuab eraldi kaitset tegijale. Alustage ikka sellest, mitte rituaalide tegemisest.
Kasutaja avatar
Memm
 
Postitusi: 12
Liitunud: 05 Sept 2012, 09:00
Üles

Re: Armumaagia

PostitusPostitas angervax » 20 Sept 2013, 23:19

Memm kirjutas::!: Kallid inimesed ja austatud lugejad. Rituaale on palju, mõned väga keerulised ja neid peab tegema ikka mingi aja vältel, mõned lihtsamad ja saab ühe õhtuga teha. Kuid igat rituaali peab tegema siis, kui oled enne tegemist ennast kaitsnud.
Enne tegemist ikka lugege ka seda, millist kaitset endale teha? Pea iga rituaal, nõuab eraldi kaitset tegijale. Alustage ikka sellest, mitte rituaalide tegemisest.

See post mul nüüd sobiks ehk ka kuhugi mujale, aga kui juba oli kaitsest juttu siis paneks kirja ühe, mille nimi on (vabandan, ei viitsi minna googlesse üht spetsiifilist tähte otsima, et seda siis siin kleepida, teeme nii, et edaspidi kasutangi nr6 kui see täht ette tuleb) N6IAPUDEL.
selleks tuleks v6tta üke väiksem purk, pooleliitrine oleks ehk maksimum, täita see poolenisti teravate esemetega, selleks sobivad n6alad, naelad, kruvid jne. Teine nö pool tuleks aga täis pissida. Kaan korralikult kinnitada ning siis küünlavaha tilgutades pitseerida. Matta maha kuhugi kus matja eluajal kondlasti mitte keegi ei kaeva. matta tuleb see aga musta kuu ajal.
Millal on must kuu? - Kui vaatate mingeid "appe" kuufaasidest, siis on näha mitu % on kuu kasvanud. vahel on see & null. Kohe paar päeva. See ongi must kuu.
Head n6iapudeli matmist.
N6iapudel on kindel kaitse k6ige eest. Ühegi rituaali puhul ei ole vaja eraldi kaitset teha.
Kasutaja avatar
angervax
 
Postitusi: 15
Liitunud: 20 Sept 2013, 11:50
Asukoht: Saksamaa
Üles

Re: Armumaagia

PostitusPostitas NIK1000 » 21 Sept 2013, 10:02

Ma ei vaidle kunagi, kuid iga konkreetne jõud, kellelt abi palud, tahab oma ande, oma rituaali tagasi saatmiseks, samuti teatud protseduure enne rituaali alustamist. Ühe purgiga ikka hakkama ei saa. Need tegevused koos, ongi kaitse. Põhiline on jõud tagasi saata ja neid tänada. Enne rituaali tegema kõik, et jõud sinu kontrolli alt ei väljuks.
Kasutaja avatar
NIK1000
 
Postitusi: 107
Liitunud: 01 Sept 2012, 19:22
Üles

Re: Armumaagia

PostitusPostitas angervax » 21 Sept 2013, 13:06

Et teenete eest midagi vastu anda ja tänu avaldada, on palju erinevaid v6imalusi ning eks ka need jäävad nö salateadmiste valdkonda täpselt nagu loitsudki. Kindlasti ei ole nii, et isik, kes ei ole kunagi millegi maagilisega tegelenud hakkab järsku juhendi järgi midagi loitsuma. Eeldatavasti kogunevad sellistesse foorumitesse inimesed alates huvilisest kuni praktiseerijate ja tegijateni välja.
Üks lihtsamaid meetodeid annetamiseks on elemendimaagiast pärit:

Maa - S6nn, Neitsi, Kaljukits.
6hk - Kaksikud, Kaalud, Veevalaja.
Tuli - Jäär, L6vi, Ambur.
Vesi - Vähk, Skorpion, Kalad.

6hu loits.
Seisa avatud kohas, väljal, kaugel k6rgetest puudest, ehitistest (Katusepealsed on hea valik, kui sa elad linnas). Hoia asjakohaseid ürte oma v6imu käes ja suunaga põhja poole puhu neid natuke selle suunas. Keera itta ja korda, siis l6una. lääne juures puhu k6ik ürdid ära oma käelt Kujutle tugevalt oma suundi, m6tteid, tundeid, v6id ka rääkida valjusti kui soovid.

Tules6nad
Kirjuta v6i valmista sümbol oma kavatsuse järgi paberile, mis on l6igatud kolmnurgaks. Samas kui visualiseerid oma eesmärki, jälgi, et vajalikud ürdid paberi keskel oleks seal tihedalt, et ürdid on l6ksus paberis. V6ia 6liga, kui soovid. Tee väike tuli kas 6ues, ahjus või kaminas või pliidi alla juhul kui oled siseruumides. Viska ürdipakend tulle. Nagu see puudutab leeke visualiseeri oma eesmärk. Jätka seda kuni pakend on tarbitud tule poolt. Nii peab see olema.

Vee loits
V6tta asjakohased ürdid j6e, oja, järve või mere äärde. Hoia neid tihedalt oma v6imu käes, visualiseeri oma eesmärk. Laksiva liigutusega raputa ürdid vette. Ühendus on loodud.

Maa loits

Aseta asjakohaseid ürdid kotti ja v6ta see looduslikku kohta kaasa. Käega kaevata väike auk maapinda ja valada ürdid auku. Visualiseeri oma eesmärk tugevalt. Kata oma ürdid eelnevalt maast väljakaevatud pinnasega, lahkudes alalt. See on tehtud.

Jäär = Küüslauk * Kanep * Majoraan * Sinepiseemned * Angeelikajuur
S6nn = Paiseleht * V6ilill * Salvei * Liivatee * Patšuli * Seeder
Kaksikud = Köömned * Lavender * Mandrake * Vervain * Harilik puju * Koirohi
Vähk = Sidrunivarred * Saialill * Geraanium * 6un * Kassitapp
L6vi = Aniis * Loorberilehed * Till * Mint * Tamm * Nelk * Kummel
Neitsi = Apteegitilli seemned * Palderjan * T6rvalill * Küpress
Kaalud = Mint * Liivatee * Sidrunivarred
Skorpion = Basiilik * Sasperilla * Ürt-penimünt * Saar * Humal
Ambur =Punane ristik * Takjas * Naistepuna * Tubakas
Kaljukits = Raudrohi * Jalakas * Tüümian * Jasmiin
Veevalaja = Viiruk * Mürr * Palderjan * Sandel * Piparmünt
Kalad =Iiri sammal * Hüatsint * Harilik leeskputk * Paju
Kasutaja avatar
angervax
 
Postitusi: 15
Liitunud: 20 Sept 2013, 11:50
Asukoht: Saksamaa
Üles

Re: Armumaagia

PostitusPostitas NIK1000 » 31 Okt 2013, 15:26

http://www.youtube.com/watch?v=ZjEXQzrFt6Y
http://www.youtube.com/watch?v=463adH2wdS8
http://www.youtube.com/watch?v=tp4GFCA1GnE
Kasutaja avatar
NIK1000
 
Postitusi: 107
Liitunud: 01 Sept 2012, 19:22
Üles

Eelmine

Postita vastus
32 postitust • 2. leht 2-st • 1, 2

Mine Maagiast

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

  • Foorumi pealeht
  • Juhtkond • Kustuta kõik foorumi küpsised • Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]
Powered by phpBB