Memm kirjutas::!: Kallid inimesed ja austatud lugejad. Rituaale on palju, mõned väga keerulised ja neid peab tegema ikka mingi aja vältel, mõned lihtsamad ja saab ühe õhtuga teha. Kuid igat rituaali peab tegema siis, kui oled enne tegemist ennast kaitsnud.
Enne tegemist ikka lugege ka seda, millist kaitset endale teha? Pea iga rituaal, nõuab eraldi kaitset tegijale. Alustage ikka sellest, mitte rituaalide tegemisest.
Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist