1. leht 2-st
Armumaagia

Postitatud:
02 Sept 2012, 10:32
Postitas NIK1000
Re: Armumaagia

Postitatud:
03 Sept 2012, 12:10
Postitas NIK1000
Veel armumaagiast

Postitatud:
03 Sept 2012, 13:05
Postitas NIK1000
Armumaagia on muidugi olemas. Kuid pole vaja arvata, et alati ja kõigile, ta mõjub ühtemoodi. Erinevad inimesed, erinevad energiad, erinev alateadvus. Iga rituaal ei sobi kõigile. Tihti peab otsima ja proovima, et leida see õige rituaal. Kui inimene on tihti alkouimas jms, siis maagia mõjub vähem, võib anda ka vale tulemuse. Maagia on teise inimese alateadvuse ja energiate mõjutamine. Pole vaja soovida kiiret tulemust. Muidugi, enamuses me tahame, et tulemus oleks juba nädalaga, kuuga. Kuid see pole kõige parem. Inimese alateadvus on nii loodud, et kui sinna midagi järsku ja tugevalt peale surub, siis inimese alateadvus hakkab seda pärssima. Õige maagia on siis, kui asjad toimivad loomulikult, kui inimene võtab kõike seda, mida te soovite, nagu oma soovi. Selleks on vaja aega.
Pole vaja ka siduda enda külge kedagi. Lihtsalt saavutage võimalus uuesti alustada, tunded taastada, edasi juba minge ise, loomulikult, lihtsalt hoidke seda, mida olete maagia abil saavutanud. Armastus ei kao kuhugi alateadvusest, isegi, kui lahus ollakse. See tunne jäb sinna kuudeks ja aastateks. Maagia abil proovige see tunne elavdada, aktiviseerida. Sellest tavaliselt piisab.
Tehes armumaagiat, me proovime midagi muuta teises inimeses. Ehk tasuks alguses proovida muuta ennast? Et oleksime teisele inimesele vajalikum. Et meie energia oleks teisele inimesele, nagu narkootik, ilma milleta ta puudust tunneb. Ka see on võimalik. Ma arvan, et alguseks isegi parem.
Re: Armumaagia

Postitatud:
05 Sept 2012, 00:42
Postitas Rebane
Kas seletaksite rohkem kuidas alkouimas inimesele ja mitte alkouimas inimesele armumaagia toimib? Kas see on ka tõsi et maagia mõju kaob mõne aja pärast ja siis on halba oodada maagia tellijale või tegijale?
Re: Armumaagia

Postitatud:
05 Sept 2012, 12:00
Postitas Memm
Kui inimene on alkouimas, siis on tal ka alateadvus muudetud. Proovige juuatäis inimesele midagi seletada. Sama on ka maagia toimega.
Kindlasti läheb see maagia kohale, aga aega läheb kindlasti rohkem. Tagasilöökide suhtes. Oleneb, mis maagiat teha. Nende valik on suur.
Ohtlik on see surmani sidumine. Palju oleneb ka sellest, kes seda maagiat teeb. Kui on ikka suure praktikaga inimene, siis on ohtu vähem.
Selline oskab ka kaitset teha. On veel selline tõde, pole halba tagasilööki juhul, kui sul on soovitud inimesega enne suhe olnud. Suvalise mehe tahtmine, ei ole eriti hea. Kui soovitakse suvalist meest, siis maag peab kõigepealt tegema teid sellele mehele huvitavaks, et tekiks tutvus. Ei tohi kohe siduma teid omavahel hakata. Maagias on palju peensusi ja nüansse. Tihti saab tulemuse, läbi mitmete rituaalide tegemise. Üks võimendab teist rituaali ja juhib vastavas suunas. Halba võib tuua, maagia, mis lööb nagu puuga pähe. Siin võivad ettearvamatud tulemused tekkida. Parem ikka vähehaaval ja tasapisi.Ka tilk vett, teeb kivisse augu, kui ta pidevalt tilgub.
Re: Armumaagia

Postitatud:
05 Sept 2012, 12:33
Postitas jaber
Kas Sinuga Niki saaks privaatselt rääkida?
Re: Armumaagia

Postitatud:
05 Sept 2012, 12:45
Postitas NIK1000
Kuna privaatsete sõnumitega, on siin mingi arusaamatus. Siis palun kirjutada mulle mailile.
nik1000mail@gmail.com
Re: Armumaagia

Postitatud:
05 Sept 2012, 18:16
Postitas minna
Küsin teadjatelt. Kas maag üldse võtab töö ette kui ta tulemust ei usu? või ei näe? või arvab, et need inimesed ei sobi?
Re: Armumaagia

Postitatud:
05 Sept 2012, 18:34
Postitas Memm
Maag tegelikult võib ka täitsa võõrad inimesed kokku viia). Kui konkreetselt rääkida. See pole muidugi hea. Tavaliselt tehakse tunnete taastamist. Maag on samuti huvitatud alati positiivsest tulemusest. Tegelikult maag ütleb alati, kui küsida, kui suur on antud juhul
võimalus positiivne tulemus saavutada. Kui ikka kindlalt pole lootust tulemust saada, siis maag seda ette ei võta.
Re: Armumaagia

Postitatud:
05 Sept 2012, 19:23
Postitas minna
Eelnevatest postitustest olen aru saanud, et parem on siis kui maagiaks kulub rohkem aega.
Kuna aja mõiste on inimestel erinev, siis palju on tavapärane aeg maagia toimima hakkamiseks?
Mida tunneb see, kellele telliti. Tekib uus kirg, armastus, tahe koos olla?
Re: Armumaagia

Postitatud:
05 Sept 2012, 19:35
Postitas Memm
Pead aru saama, et iga inimese puhul, on see aeg erinev. See oleneb paljudest teguritest. Kõik inimesed on erinevad. Erinevate harjumustega, erineva elukogemusega, erineva närvisüsteemiga. Keskmiselt 3 kuud, kuni aasta. Pole ka ühist näitajat, mida inimesed siis tunnevad ja kuidas käituvad. Keegi hakkab rohkem kontakti otsima, keegi tuleb ukse taha ja palub tagasi võtta. Mõni võib hoopis sind algul sõimama hakata ja etteheiteid tegema hakata. Iga inimese reaktsioon maagiale on erinev. Vihkamisest armastuseni, on üks samm). Pole maagias ühist võrrandit kõigi suhtes.
4 lihtsalt rituaali

Postitatud:
06 Sept 2012, 14:02
Postitas NIK1000
1-й ритуал – визуализация
Визуализация знает, как вернуть любовь. Для этого достаточно настроиться на волну своего любимого человека, представить его облик, почувствовать запах, реально увидеть перед собой его цвет волос, фигуру, манеры. Затем нужно представить, как ушедший к другой ругается с ней и набирает номер телефона своей бывшей. Обязательно при этом точно воспроизвести в памяти его манеру поведения при доставании телефона и наборе номера. Далее следует придумать повод, по которому молодой человек будет звонить. Все слова, фразы, извинения можно прокрутить в мыслях, хорошенько сосредоточиться на мысли о звонке и тогда некий импульс, некая невидимая ниточка дернится и сигнал дойдет до любимого мужчины..
2-й ритуал – магическое яблоко
Как вернуть любовь с помощью обычного яблока? Для начала ритуала понадобится яблоко, лучше красное и гладкое. Нужно разрезать его пополам, написать на бумаге имя возлюбленного и эту бумажку положить между двумя половинками яблока, а затем их соединить. Совершать обряд нужно в солнечный день, а не в темное время суток, так как в магическом ритуале участвует сила светила – солнца. После того как яблоко подготовлено, нужно связать его красной ленточкой и поставить печься на солнце. При этом приговаривать заклинание: яблоко сохнет от солнца также как и любимый, который никогда не забывал о своей любви и вернется назад. Это еще не конец ритуала: после того как яблоко высохнет, следует закопать его возле дома любимого.
3-й ритуал – приворот по фотографии
Как вернуть любовь с помощью фотографии? Ответ прост: взять фото объекта Свечаприворота, можно в полный рост или один портрет. Главное, чтобы он был один, иначе приворот может не получиться или распространиться на других людей, которые изображены на фотографии. При этом фотография должна быть свежей, а не трехлетней или пятилетней давности, ведь с возрастом все меняются. Обязательно соблюдать время и день: должна быть пятница, первая половина дня. Вспомогательные инструменты – новый нож и мелкая соль. На стол, покрытый красной скатертью, кладут фотографию любимого лицом вниз и левой рукой зажигают свечу. Самим нужно расположиться на восточной стороне от стола, взять в руку нож с солью на кончине, держать над фотографией и приговаривать 5 раз: стань моей любовью. Эффект обеспечен.
4-й ритуал – магия свечи
Обряд со свечами – это наиболее действенный способ, ведь мерцающее пламя может вызвать различные образы и блики, связаться с миром теней. В пятницу в полночь нужно зажечь 2 свечи и капнуть первые капельки воска на свои пальцы. Затем подождать, когда воск застынет и, потирая пальцы друг о друга, приговаривать заклинание. Повторять слова о совместной благополучной жизни, единой дороге и добром пути следует 5 раз. Затем обратить взор на блики фитилька свечи на стене и представить тень любимого. После повторить магические слова. Для более быстрого результата необходимо повторить обряд на следующий же день, также строго в полночь. Новшеством в этот второй день будет более близкое расположение свечей друг к другу и совместная фотография под ними. Магическое заклинание остается тем же.
Re: Armumaagia

Postitatud:
19 Sept 2012, 11:22
Postitas Liina
Mis on armumaagia juures kõige tähtsam? Usk, et see toimib, või rituaal ise?
Re: Armumaagia

Postitatud:
19 Sept 2012, 13:31
Postitas Memm
Mõlemad on tähtsad, sest tihti on rituaal sinu enda mõtete ja soovide võimendus. Muidugi nõuab ka rituaali tegemine täpsust ja õiget ajavalikut.
Re: Armumaagia

Postitatud:
19 Sept 2012, 14:04
Postitas Liina
Aga mida teeb maag/ nõid, kui rituaali teeb ikka see inimene, kes tellib maagia? Kas lihtsalt koostab ajalise graafiku milllal midagi teha või osaleb ta ise ka selles kuidagi?
Re: Armumaagia

Postitatud:
19 Sept 2012, 14:26
Postitas Memm
On kaks eri asja, kas teed ise, või tellid maagilt. Kui oled tellinud maagilt, siis võib ta sulle anda teha, mingi kindla ja väikese osa sellest, ülejäänu teeb ta ise. Rituaal koosneb tihti mitmest osast jne. Kui teed ise kõike, siis milleks sulle maag?
Re: Armumaagia

Postitatud:
19 Sept 2012, 16:55
Postitas Liina
Kui maagi ei ole vahel, et kas siis saavad kõik ise hakkama selliste maagiate tegemisega? Kas selleks siiski miskeid võimeid vaja pole?
Ma lihtsalt mõtlen, et loed lihtsalt õpetused läbi ja hakkad tegema, sedasi tundub jube lihtne see

. Ei usu, et see päriselt päris nii käib.
Re: Armumaagia

Postitatud:
19 Sept 2012, 17:41
Postitas Lugeja
Kui kõik ise hakkama saaksid, poleks maage vajagi. Netis on meditsiini õpikud olemas, proovi iseendale pimesoole opp teha, või näiteks endal hambaid ravida). Arstiks õpid kuus aastat, arvan, et heaks maagigks veel kauem.
Re: Armumaagia

Postitatud:
19 Sept 2012, 17:43
Postitas Liina
Eks ta nii ole jah.
Re: Armumaagia

Postitatud:
19 Sept 2012, 18:02
Postitas Rumpumpel
Liina, mismoodi teeb see inimene maagiat, kes seda tellib? Esimest korda kuulen sellisest asjast, et tellija teeb ise rituaale.
Mina olen aru saanud, et seal on ikka teatud sõnad, mida peab mingi tegevuse juures lausuma ja väga täpne ajastus igasuguste küünalde kustutamisega (täpselt südaööl) jne. Kas võhik saab selliste asejadega hakkama või suudab seda? Ilmakaared pidid ka vist olulised olema, et kuhupoole näoga jne.