para.ee

Jäta vahele kuni sisuni


  • Foorumi pealeht ‹ Maagia ‹ Maagiast
  • Muuda fondi suurust
  • Printerivaade

Õpime maagiat

Postita vastus
15 postitust • 1. leht 1-st

Õpime maagiat

PostitusPostitas NIK1000 » 06 Sept 2012, 14:51

http://svitk.ru/004_book_book/6b/1468_p ... ovstva.php

:!: Materjal on lugemiseks.

Ainult lugemiseks!!!
Kasutaja avatar
NIK1000
 
Postitusi: 107
Liitunud: 01 Sept 2012, 19:22
Üles

Re: Õpime maagiat

PostitusPostitas NIK1000 » 07 Sept 2012, 21:46

http://amazonkavegas.narod.ru/magic_instruments.html
Kasutaja avatar
NIK1000
 
Postitusi: 107
Liitunud: 01 Sept 2012, 19:22
Üles

Re: Õpime maagiat

PostitusPostitas NIK1000 » 21 Sept 2012, 22:04

http://abcmag.ru/magnaden.pdf
Kasutaja avatar
NIK1000
 
Postitusi: 107
Liitunud: 01 Sept 2012, 19:22
Üles

Re: Õpime maagiat

PostitusPostitas NIK1000 » 13 Okt 2012, 11:20

http://www.vashaktiv.ru/tz_tevton.html
Kasutaja avatar
NIK1000
 
Postitusi: 107
Liitunud: 01 Sept 2012, 19:22
Üles

Re: Õpime maagiat

PostitusPostitas Siil » 13 Okt 2012, 14:44

Täiesti arusaamatu mis mõte on siia venekeelseid linke järjest üles toppida?
Vähemalt paari lausega võiks teha sisukokkuvõtte lingi taga olevast jutust?!

Muidu jõudu ja jaksu foorumi tegijatele!
Siil
 
Postitusi: 5
Liitunud: 12 Okt 2012, 01:26
  • Koduleht
Üles

Re: Õpime maagiat

PostitusPostitas Lugeja » 13 Okt 2012, 14:56

Kallis Siil. Pane siis Eesti keelseid linke. Ma muidugi vabandan, kui sina ei oska vene keelt, ei tähenda see, et teistel poleks seda huvitav lugeda.
Kasutaja avatar
Lugeja
 
Postitusi: 22
Liitunud: 10 Sept 2012, 22:50
Üles

Re: Õpime maagiat

PostitusPostitas Siil » 14 Okt 2012, 00:55

Lugeja kirjutas:Kallis Siil. Pane siis Eesti keelseid linke. Ma muidugi vabandan, kui sina ei oska vene keelt, ei tähenda see, et teistel poleks seda huvitav lugeda.


1) Asi ei ole mis keeles on lingi taga olev jutt, asi on sisututvustuses, mõistad?
2) Miks sina vabandad (teiste eest)?
3) Minu venekeele oskus on täiesti tip-top.
4) Sisututvustus ongi selle jaoks, et teada kas lingi taga olev jutt on minu jaoks
huvi pakkuv või mitte.
Siil
 
Postitusi: 5
Liitunud: 12 Okt 2012, 01:26
  • Koduleht
Üles

Re: Õpime maagiat

PostitusPostitas Lugeja » 14 Okt 2012, 10:38

Minul pole raske link avada ja vaadata, millest seal juttu. Teema on antud, "Õpime maagiat". Kui sinu jaoks peab kõik lahti enne nämmutama, siis muidugi.
Kasutaja avatar
Lugeja
 
Postitusi: 22
Liitunud: 10 Sept 2012, 22:50
Üles

Re: Õpime maagiat

PostitusPostitas NIK1000 » 14 Okt 2012, 11:03

Siil kirjutas:
Lugeja kirjutas:Kallis Siil. Pane siis Eesti keelseid linke. Ma muidugi vabandan, kui sina ei oska vene keelt, ei tähenda see, et teistel poleks seda huvitav lugeda.


1) Asi ei ole mis keeles on lingi taga olev jutt, asi on sisututvustuses, mõistad?
2) Miks sina vabandad (teiste eest)?
3) Minu venekeele oskus on täiesti tip-top.
4) Sisututvustus ongi selle jaoks, et teada kas lingi taga olev jutt on minu jaoks
huvi pakkuv või mitte.


Kas kasutaja Siil arvab, et mina peaksin vabandust paluma? Ma ei sunni kedagi oma pandud linke lugema. Toimin nii, nagu pean vajalikuks. Linkide lugemine pole kohustuslik, võid need vahele jätta. Iga kasutaja, teeb nii, nagu talle mugavam ja on võimalusi ja aega.
Ma ei saa iga siili tahte järgi toimetada.
Kasutaja avatar
NIK1000
 
Postitusi: 107
Liitunud: 01 Sept 2012, 19:22
Üles

Re: Õpime maagiat

PostitusPostitas Siil » 15 Okt 2012, 00:57

Vabandust, täiesti valed inimesed.

Aga jõudu-jaksu teile ikkagi!
Siil
 
Postitusi: 5
Liitunud: 12 Okt 2012, 01:26
  • Koduleht
Üles

Re: Õpime maagiat

PostitusPostitas admin » 15 Okt 2012, 20:08

Siil, pole põhjust solvuda :) Kes vähegi asjadega kursis, teavad, et paraku eesti keeles väärtuslikke materjale eriti palju ei leia. Väga tore oleks, kui keegi oleks nõus ümber tõlkima või sissejuhatusi kirjutama. Kes soovib abikätt pakkuda, kirjutage info ät para.ee
Kasutaja avatar
admin
Admin
 
Postitusi: 7
Liitunud: 29 Aug 2012, 09:41
Üles

Re: Õpime maagiat

PostitusPostitas Margo » 21 Okt 2012, 20:35

admin kirjutas:Kes vähegi asjadega kursis, teavad, et paraku eesti keeles väärtuslikke materjale eriti palju ei leia.


Super asjalik lähenemine ja väga vajalik ja asjalik foorum Teilt.
Soovin igati jõudu jaksu ja edu Teile! Tänud, et midagi sellist loote.
Minu lugupidamine.
Margo
 
Postitusi: 5
Liitunud: 21 Okt 2012, 20:21
Üles

Re: Õpime maagiat

PostitusPostitas NIK1000 » 09 Mär 2014, 13:16

Austatud lugejad. Kui kedagi huvitab mingi konkreetne teema maagiast, midagi sellist, millest foorumis veel juttu ei ole.
Siis palun kirjutage ja proovime leida asjakohast materjali. Kui keegi vajab lihtsalt konsultatsiooni maagia vallas, siis võib kirjutada mulle mailile. nik1000mail@gmail.com
Kasutaja avatar
NIK1000
 
Postitusi: 107
Liitunud: 01 Sept 2012, 19:22
Üles

Re: Õpime maagiat

PostitusPostitas NIK1000 » 10 Mai 2014, 22:19

Siit saate alla laadida maagia õpiku, inglise keeles. ("Magus” Francis Barrett )

http://www.ezospirit.com.ua/publ/drevni ... 22-1-0-820

See õpik on esmakordselt trükitid 1801 aastal. Seal on kokku võetud eelnevate maagia õpikute tarkus.


nik1000mail@gmail.com
Kasutaja avatar
NIK1000
 
Postitusi: 107
Liitunud: 01 Sept 2012, 19:22
Üles

Re: Õpime maagiat

PostitusPostitas NIK1000 » 07 Veebr 2015, 22:06

Huvitavat maagia ajaloost.
http://www.iksinfo.ru/stati/magia-i-kol ... lduni.html
http://allmystic.ru/page/6203
Kasutaja avatar
NIK1000
 
Postitusi: 107
Liitunud: 01 Sept 2012, 19:22
Üles


Postita vastus
15 postitust • 1. leht 1-st

Mine Maagiast

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

  • Foorumi pealeht
  • Juhtkond • Kustuta kõik foorumi küpsised • Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]
Powered by phpBB