Ainult lugemiseks!!!
Lugeja kirjutas:Kallis Siil. Pane siis Eesti keelseid linke. Ma muidugi vabandan, kui sina ei oska vene keelt, ei tähenda see, et teistel poleks seda huvitav lugeda.
Siil kirjutas:Lugeja kirjutas:Kallis Siil. Pane siis Eesti keelseid linke. Ma muidugi vabandan, kui sina ei oska vene keelt, ei tähenda see, et teistel poleks seda huvitav lugeda.
1) Asi ei ole mis keeles on lingi taga olev jutt, asi on sisututvustuses, mõistad?
2) Miks sina vabandad (teiste eest)?
3) Minu venekeele oskus on täiesti tip-top.
4) Sisututvustus ongi selle jaoks, et teada kas lingi taga olev jutt on minu jaoks
huvi pakkuv või mitte.
admin kirjutas:Kes vähegi asjadega kursis, teavad, et paraku eesti keeles väärtuslikke materjale eriti palju ei leia.
Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist