para.ee

Jäta vahele kuni sisuni


  • Foorumi pealeht ‹ Maagia ‹ Maagiast
  • Muuda fondi suurust
  • Printerivaade

Amuletid

Postita vastus
9 postitust • 1. leht 1-st

Amuletid

PostitusPostitas NIK1000 » 26 Okt 2012, 16:48

Kõige kergem viis midagi muuta, on amuletid. Samuti kõige ohutum. Amuletid aitvad avada teil enda vastavad energiad ja kanalid. Olenevalt sellest milline on amulett ja kuidas laaditud. Amuletid on kasutusel iidsetest aegadest, omavad kindlaid sümboleid. Amulette on nii matreiaalse õnne saavutamiseks, kui ka armuõnne saavutamiseks. On olemas kaitse amuletid, mis vastavalt juba kaitsevad tervist ja halva energia eest.
Mõned lingid ka, kahjuks vene keeles, aga need selgitavad amulettide toimet ja milleks nad head on.
http://www.avataram.ru/magik/talisman.html
http://www.sunhome.ru/navigator/p.zasch ... a_amuletov
http://druidgor.narod.ru/knigaznan/knigaznan14.html
http://svitk.ru/004_book_book/1b/164_sa ... smanov.php
Kasutaja avatar
NIK1000
 
Postitusi: 107
Liitunud: 01 Sept 2012, 19:22
Üles

Re: Amuletid

PostitusPostitas NIK1000 » 25 Jaan 2013, 17:25

Lisaks samas teemas
http://obertal.ucoz.com/
http://zagadkikamnej.ru/amuletyi-i-tali ... letov.html
http://io.ua/ve59497060f4b599228d0a61db798868c
Kasutaja avatar
NIK1000
 
Postitusi: 107
Liitunud: 01 Sept 2012, 19:22
Üles

Re: Amuletid

PostitusPostitas NIK1000 » 26 Jaan 2013, 13:58

Ma vabandan, kui keegi kirjutas mulle maili peale ja vastust ei saanud. Mail oli mõni aeg rivist väljas. Keegi proovis seda lahti murda.
Nüüd minu maili aadress jälle töötab ja palun kõik küsimused mailile saata. nik1000mail@gmail.com
Kasutaja avatar
NIK1000
 
Postitusi: 107
Liitunud: 01 Sept 2012, 19:22
Üles

Re: Amuletid

PostitusPostitas Lugeja » 16 Juun 2013, 19:25

Saan nüüd oma kogemusest kinnitada, et amuletid tõesti omavad väge ja aitvad saavutada soovitud asju. See ei toimu kiiresti, aga peale seda, kui sain endale amuleti, on ikka tunduvad muutused toimunud.
Kasutaja avatar
Lugeja
 
Postitusi: 22
Liitunud: 10 Sept 2012, 22:50
Üles

Re: Amuletid

PostitusPostitas Matt619 » 26 Sept 2013, 13:24

Soovida saab iseendale - soovin, et oskaksin...., soovin, et leiaksin õigeid sõnu, et täita oma unistus jne, jne... :mrgreen:
Braindumps http://www.my-braindumps.com/
Matt619
 
Postitusi: 1
Liitunud: 26 Sept 2013, 13:22
Üles

Re: Amuletid

PostitusPostitas angervax » 26 Sept 2013, 14:44

Matt619 kirjutas:Soovida saab iseendale - soovin, et oskaksin...., soovin, et leiaksin õigeid sõnu, et täita oma unistus jne, jne... :mrgreen:

njaaaa, selleks tuleb lausa hullumiseni vaeva näha kuniks hakkab asi tasahiilu selgeks saama
Kasutaja avatar
angervax
 
Postitusi: 15
Liitunud: 20 Sept 2013, 11:50
Asukoht: Saksamaa
Üles

Re: Amuletid

PostitusPostitas roza » 02 Okt 2013, 20:37

Kahjuks on minul hetkel amuletiga küll rohkem negatiivne kogemus, ostetud nö teadjalt kaitse ja armastuse amuletid, laetud jne. Aga viimane aasta on küll ainult kõik allamäge läinud.
roza
 
Postitusi: 1
Liitunud: 02 Okt 2013, 20:33
Üles

Re: Amuletid

PostitusPostitas Raven » 04 Okt 2013, 13:43

Lisaksin siia mõned oma kogemused ja tähelepanekud seoses amulettide ja talismanidega.

Üks populaarsemaid viise talisminide valmistamiseks on kasutada poolvääriskive. Palju räägitakse kivide puhastamisest, aga minu kogemuste põhjal on kivide aktiveerimisel hoopis tähtsam teha tänurituaal. Tänada tuleks esmalt Maaema (ükskõik, kas võtate ühendust meie planeedi kui sellisega või näete teda mingi kindla jumalannana) ja kindlasti ka kivi, et ta teie juurde tuli. Lisaks on kivid sageli šokis, sest kaevandamisel kasutatakse kahjuks mõnikord lõhkeaineid. Šokis kivi tundub käes tuim ja loid. Ärge heitke sellist kivi kõrvale. Kandke teda endaga kaasas, rääkige temaga, pange teda päikese- ja kuuvalguse kätte. Uskuge, selline kivi on toibudes teile väga tänulik ja aitab teid ustavalt.

Teine oluline asi, mia sageli ei mainita, on see, et amulittide eluiga on piiratud. Kui olete saavutanud oma eesmärgi, tuleb amulett tagasi Universumile anda. See, kuidas seda teha, sõltub juba konkreetsest amuletist. Aga ärge kandke näiteks armastuse leidmiseks laaditud amuletti edasi pärast seda, kui olete selle õige inimese juba leidnud. Amulett toob teile aina uusi ja uusi õimalusi ja teie suhe võib rikutud saada.

Kolmas asi, mida amulettide ja talismanide puhul sagei ignoreeritakse, on abi eest tasumine. Kõrgemad jõud ei pea meid aitama. Nad pole meie teenijad. Tavaliselt on amuletid ja talismanid seotud mingi jumaluse või vaimolendiga. Uurige, kuidas teda traditsiooniliselt tänatakse. Ishtar toob armuõnne punaste küünalde, mee ja veini eest. Tara ootab viirukit ja mantrate lugemist jne. Juhul, kui kannate amuletti ilma selle taga olevat jõudu tänamata, võib teil lõpuks halvasti hakata minema. Mitte et teile kätte makstaks (ehkki mõni vaimolend võib ka seda teha), aga te rikute energeetilist tasakaalu.
Raven
 
Postitusi: 2
Liitunud: 04 Okt 2013, 12:52
Üles

Re: Amuletid

PostitusPostitas Lugeja » 08 Okt 2013, 22:01

See on alati nii, mis tasuta saadud, seda ei hinnata. Amuletilt tahetakse kaitset, armastust ja muud. Kui kalliks pidada armastust ja kaitset? Kas see peab odavam olema, kui uus kelit, vms?)))
Amuleti toime oleneb paljuski sellest, kuidas on väge sisse pandud. Milliseid rituaale kasutatud ja kuidas tehtud. On ka selliseid, mis toimivad kümneid aastaid, kuni ise ära kaovad. :D Igatahes, need asjad täiesti toimivad.
Kasutaja avatar
Lugeja
 
Postitusi: 22
Liitunud: 10 Sept 2012, 22:50
Üles


Postita vastus
9 postitust • 1. leht 1-st

Mine Maagiast

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

  • Foorumi pealeht
  • Juhtkond • Kustuta kõik foorumi küpsised • Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]
Powered by phpBB