Viirukid ja nede mõju inimestele!

Postitatud:
21 Veebr 2013, 18:50
Postitas merily
Milliseid viirukeid kasutate ja mis emotsioonid tekivad ?
Re: Viirukid ja nede mõju inimestele!

Postitatud:
20 Jaan 2017, 14:44
Postitas Therapeia
Viirukeid on sadu, vaata, et tuhandeid erinevaid. Igale persoonile
on just talle mõeldud õiged lõhnade kombinatsioonid mis sobivad.
Sa leiad selle oma õige Õhu elemendi minnes poodi ja usaldades
oma intuitsiooni. Mina oma igapäeva töös kasutan Maa elemente,
lilleõied, sool
Edu ja jaksu selle oma õige leidmisel!