Nimelt tihti on meie eludes vaimselt rasked perioodid, kus tunneme, et oleme
tihti mustas augus ning väljapääsu ei tundu sealt ei üht ega teist pidi!
Paljud meist ei ole nii tugevad ning vajavad selleks kõrvalist abi, aga seda
abi saame me neile pakkuda ainult siis , kui nad ise pöörduvad meie poole.
Olen massöör, viljelen paljusid erinevaid massaaze ja inimesed on minujuurest
saanud abi nii oma tervisehädadele, kui ka sügavdepressioonile. Nimelt minujuures
tehtavad seansid on perfektsus, mis koosneb pisikestest detailidest. Vaikus asendub
rahustava meloodiaga, pimedusest saab küünlavalgusega täidetud hämar, külmusest saab soojus
ning kurbuse kaotab energeetiline puudutus.
Miks tekib inimestele nö kukkumine musta auku? Keegi meist ei saa väita, et elu on vaid üks rõõm ja õnn.
On teada tuntud, et pole head ilma halvata. Seega on iga negatiivne "pauk" meie suunas normaalne,
oluline siin on aga meie reaktsioon ja see kuidas me sellega toime tuleme! Kui me pole juba kuid, vaata et aastaid
leidnud aega tegeleda iseendaga, meie seest on kadunud sisemine rahu, siis on ilmselge, et väiksemgi negatiivne
löök lööb meid rajalt maha ja nii tõimub allakäik aste astme haaval. Igapäevane kallistamine, kätlemine on tegelikult
tohutu energia vahetus, mida inimesed vajavad. Ka kõige lihtsam suhtlus , on tegelikult energiavahetus, mida
inimene vajab, et olle tugev, ja saada veelgi tugevamaks,
Kui tunned, et vajad abi oma vaimsele murele, või on Su elus järjekordne mõõn, millele ei näe tulemas tõusu,
siis usun, et just õige on leida endale keegi või miski, kes suudab Sind siin elus aidata.
https://www.facebook.com/Therapeiamassaaz/
Lugupidamisega,
Therapeia




