1. leht 1-st

unenägu...

PostitusPostitatud: 09 Sept 2012, 02:19
Postitas bernice
ei ole piisavalt leidnud unenäos nähtud sümbolitele tähendusi
kas keegi siinsetest on põhjalike teadmistega ?...või siis hoopis suudab ise lahti mõtestada unenägusid?

näit...oranzh värv kiirgamas inimesest(aura taoline)kui on puudutanud kätega teise inimese(enda arvates maagi v nõia) käsi....
traktori allt kinni hoimine ,seotud pagemisega ja ohuga rataste vahele jääda....

Re: unenägu...

PostitusPostitatud: 15 Sept 2012, 17:57
Postitas huviline
Soojalt soovitan pidama hakata unenäopäevikut. Kui Sa ei ole sümboleid varem uurinud ja need teadmised Sinu alateadvuses pole olemas, lood ise endale omad sümbolid.

Unenäopäevikute tõlgendamine loob Sulle enda süsteemi mida peaksid õppima tõlgendama. Näe ja taju seoseid, tee märkmeid ja uuri ennast. Avasta seoseid!

Re: unenägu...

PostitusPostitatud: 26 Sept 2012, 20:52
Postitas Lugeja
Igale unenäole, on eri inimestel, tihti eri tähendused, mis sõltuvad sinu tööst ja tegemistest. Muidu elust ja hetkeprobleemidest.