para.ee

Jäta vahele kuni sisuni


  • Foorumi pealeht ‹ Foorum ‹ Ost/müük
  • Muuda fondi suurust
  • Printerivaade

Peeker

Postita vastus
8 postitust • 1. leht 1-st

Re: Peeker

PostitusPostitas NIK1000 » 21 Nov 2012, 22:30

Müüdud
Viimati muutis NIK1000, 28 Jaan 2013, 10:55, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
NIK1000
 
Postitusi: 107
Liitunud: 01 Sept 2012, 19:22
Üles

Re: Peeker

PostitusPostitas Rebane » 26 Jaan 2013, 22:47

Mis selle peekriga täpsemalt teha saab?
Rebane
 
Postitusi: 5
Liitunud: 05 Sept 2012, 00:37
Üles

Re: Peeker

PostitusPostitas NIK1000 » 27 Jaan 2013, 15:23

müüdud
Viimati muutis NIK1000, 28 Jaan 2013, 10:56, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
NIK1000
 
Postitusi: 107
Liitunud: 01 Sept 2012, 19:22
Üles

Re: Peeker

PostitusPostitas Rebane » 27 Jaan 2013, 20:18

Mis oleks peekri alghind siis? 5, 10, 15 eurot...........
Rebane
 
Postitusi: 5
Liitunud: 05 Sept 2012, 00:37
Üles

Re: Peeker

PostitusPostitas Lugeja » 27 Jaan 2013, 23:01

Rebane kirjutas:Mis oleks peekri alghind siis? 5, 10, 15 eurot...........


Selle 15 euroga saad ainult hiinas tehtud panni kööki) Sellel asjal juba ka ajalooline väärtus.
Miks maagiat ei hinnata? Mingi elektroonilise nibina eest olete nõus tasuma sadu eurosid, aga
enda saatuse, õnne muutmine, peab siis sente maksma?

Kuigi selle peekri hind huvitab ka mind.)
Kasutaja avatar
Lugeja
 
Postitusi: 22
Liitunud: 10 Sept 2012, 22:50
Üles

Re: Peeker

PostitusPostitas Rebane » 28 Jaan 2013, 00:42

Muidugi 15 euroga ei saaks sellist asja :) tõin lihtsalt näite. Äkki kallis Nik1000 annaks umbkaudse hinna ja huvilised võiksid teha pakkumisi siis.
Rebane
 
Postitusi: 5
Liitunud: 05 Sept 2012, 00:37
Üles

Re: Peeker

PostitusPostitas taevaluud » 28 Jaan 2013, 01:11

NIK1000 kirjutas:Väga vana peeker.(Altari peeker, nõia peeker, armujoogi peeker) Graveering on käsitsi tehtud ja muster on sümboolne.
Peekri kõrgus 16 sm. Valmistatud metallisulamist ( Arvatavasti melhior)

Kas täpsemat dateeringut ei saaks? See "väga vana" on üsna suhteline mõiste. Ja mis on peekri päritolumaa? Ühesõnaga huvitav olekski teada selle peekri ajaloolist tausta.
taevaluud
 
Postitusi: 4
Liitunud: 26 Jaan 2013, 22:53
Üles

Re: Peeker

PostitusPostitas merily » 20 Veebr 2013, 20:11

Kas amulette ja talismane ning muud sellist ka müüa on või ntks õpetust kuidas teha ise neid,ning nende tähendusi?
Elu on joonistamine ilma kustukummita.
Kasutaja avatar
merily
 
Postitusi: 17
Liitunud: 20 Veebr 2013, 19:56
Asukoht: Eesti
  • Koduleht
Üles


Postita vastus
8 postitust • 1. leht 1-st

Mine Ost/müük

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

  • Foorumi pealeht
  • Juhtkond • Kustuta kõik foorumi küpsised • Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]
Powered by phpBB