para.ee

Jäta vahele kuni sisuni


  • Foorumi pealeht ‹ Foorum ‹ Ost/müük
  • Muuda fondi suurust
  • Printerivaade

Pole teemas

Postita vastus
1 postitus • 1. leht 1-st

Pole teemas

PostitusPostitas NIK1000 » 08 Okt 2016, 23:30

Kui kellelgi on ära anda, või mitte kallilt müüa. Vanu postmarke, kas vene tsaaririigi aegseid, või nõukaaegseid, kuni 1975 aasta.
Oleksin väga tänulik.
Kasutaja avatar
NIK1000
 
Postitusi: 107
Liitunud: 01 Sept 2012, 19:22
Üles

Postita vastus
1 postitus • 1. leht 1-st

Mine Ost/müük

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

  • Foorumi pealeht
  • Juhtkond • Kustuta kõik foorumi küpsised • Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]
Powered by phpBB