1. leht 1-st

Pole teemas

PostitusPostitatud: 08 Okt 2016, 23:30
Postitas NIK1000
Kui kellelgi on ära anda, või mitte kallilt müüa. Vanu postmarke, kas vene tsaaririigi aegseid, või nõukaaegseid, kuni 1975 aasta.
Oleksin väga tänulik.