para.ee

Jäta vahele kuni sisuni


  • Foorumi pealeht ‹ Foorum ‹ Küsimused, ettepanekud, arvamused
  • Muuda fondi suurust
  • Printerivaade

ei oska

Postita vastus
2 postitust • 1. leht 1-st

ei oska

PostitusPostitas kuldkuu » 16 Sept 2012, 19:39

kuidas te panete oma nime juurde pildi....ma proovisin arvutist panna aga ytleb et need on liiga suured..............palun abi.
Kasutaja avatar
kuldkuu
 
Postitusi: 14
Liitunud: 02 Sept 2012, 11:38
Asukoht: Rootsi
Üles

Re: ei oska

PostitusPostitas kuldkuu » 17 Sept 2012, 10:06

sain hakkama ..........................ise.
Kasutaja avatar
kuldkuu
 
Postitusi: 14
Liitunud: 02 Sept 2012, 11:38
Asukoht: Rootsi
Üles


Postita vastus
2 postitust • 1. leht 1-st

Mine Küsimused, ettepanekud, arvamused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

  • Foorumi pealeht
  • Juhtkond • Kustuta kõik foorumi küpsised • Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]
Powered by phpBB