ei oska

Postitatud:
16 Sept 2012, 19:39
Postitas kuldkuu
kuidas te panete oma nime juurde pildi....ma proovisin arvutist panna aga ytleb et need on liiga suured..............palun abi.
Re: ei oska

Postitatud:
17 Sept 2012, 10:06
Postitas kuldkuu
sain hakkama ..........................ise.