Alustamata teema

Postitatud:
20 Sept 2012, 11:40
Postitas Mustlind
Kas mängukaartide teemal tuleks postitada "tarode" või "muude teemade" alla?
Re: Alustamata teema

Postitatud:
20 Sept 2012, 11:53
Postitas admin
Sobib vist Muude teemade alla paremini. Kui rohkem postitusi tekib mängukaartidest, võime teha ka uue alamkategooria.