para.ee

Jäta vahele kuni sisuni


  • Foorumi pealeht ‹ Foorum ‹ Küsimused, ettepanekud, arvamused
  • Muuda fondi suurust
  • Printerivaade

Ettepanek

Postita vastus
8 postitust • 1. leht 1-st

Ettepanek

PostitusPostitas NIK1000 » 05 Nov 2012, 22:29

Austatud foorumi lugejad. Oleks hea, kui ka teie foorumist osa võtaks, postitaks oma mõtteid ja küsimusi.
Kasutaja avatar
NIK1000
 
Postitusi: 107
Liitunud: 01 Sept 2012, 19:22
Üles

Re: Ettepanek

PostitusPostitas Mustlind » 09 Nov 2012, 23:56

Kuule, ma proovisin! Kõik on talveunes?
Kui siin praktikuid on, räägiks lemmikumatest Taro ladumisviisidest?
Kasutaja avatar
Mustlind
 
Postitusi: 10
Liitunud: 12 Sept 2012, 18:13
Üles

Re: Ettepanek

PostitusPostitas Margo » 09 Jaan 2013, 08:11

Mustlind kirjutas:Kuule, ma proovisin! Kõik on talveunes?
Kui siin praktikuid on, räägiks lemmikumatest Taro ladumisviisidest?


Mind ennustamine näiteks ei huvitaks, küll aga see mis sealt edasi tuleb "Taro maagia" ehk igale kaardile vastav vibratsioon, mille alusel saab "Taro maagias" ümber laduda tulevat/olukorda jne, kuid "Taro maailma" ütles, et vibratsioonid peavad selged olema( tunnetuslik keha tasand).
Kohtasin ühte praktikut ( küll mitte Taros) selles foorumis http://www.kummaline-maailm.com/index.php, neil seal on ka mingi kinnine osa, kuigi tundub, et ta ei ole seal foorumis päriselt kodunenud.
Margo
 
Postitusi: 5
Liitunud: 21 Okt 2012, 20:21
Üles

Re: Ettepanek

PostitusPostitas merily » 20 Veebr 2013, 20:53

Mis te arvate kui tutvustaks meie lehte mõnel teisel saidil ka,ntks facebookis ?
Ja ma ei leia foorumi iseloomustust kuskilt!
Elu on joonistamine ilma kustukummita.
Kasutaja avatar
merily
 
Postitusi: 17
Liitunud: 20 Veebr 2013, 19:56
Asukoht: Eesti
  • Koduleht
Üles

Re: Ettepanek

PostitusPostitas merily » 26 Veebr 2013, 15:15

Mis te arvate sellest,et kui teeks meie saidile mingi logo ja teeks meie saidi logoga särgid või kruusid vms....?
Elu on joonistamine ilma kustukummita.
Kasutaja avatar
merily
 
Postitusi: 17
Liitunud: 20 Veebr 2013, 19:56
Asukoht: Eesti
  • Koduleht
Üles

Re: Ettepanek

PostitusPostitas merily » 26 Veebr 2013, 15:16

Logode varjandid saatke Juhtkonnale :)
Elu on joonistamine ilma kustukummita.
Kasutaja avatar
merily
 
Postitusi: 17
Liitunud: 20 Veebr 2013, 19:56
Asukoht: Eesti
  • Koduleht
Üles

Re: Ettepanek

PostitusPostitas maya11 » 24 Nov 2014, 15:38

Mis te arvate kui tutvustaks meie lehte mõnel teisel saidil ka,ntks facebookis ?
We provide fast success in Pass4sure C4090-959 dumps exam by using our high quality A00-211 pass4sure - exam vce prep resources. We offer up-to-dated tabor and join www.bfit.edu
maya11
 
Postitusi: 1
Liitunud: 24 Nov 2014, 15:37
Üles

Re: Ettepanek

PostitusPostitas taevaluud » 03 Mär 2015, 00:05

Kuna tegu foorumi rubriigiga, siis võiks lisaks küsimustele ka vastused siia foorumisse postitada. Küsijad ja vastajad.
Sedasi areneks arutelu ja foorum täidaks enda ülesannet.
Jääb tunne, et praegu toimib foorum just erakirjavahetuse tasandil, kui sedagi...
taevaluud
 
Postitusi: 4
Liitunud: 26 Jaan 2013, 22:53
Üles


Postita vastus
8 postitust • 1. leht 1-st

Mine Küsimused, ettepanekud, arvamused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

  • Foorumi pealeht
  • Juhtkond • Kustuta kõik foorumi küpsised • Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]
Powered by phpBB