1. leht 1-st

rööm kohtuda siin foorumis

PostitusPostitatud: 16 Sept 2012, 19:38
Postitas kuldkuu
Olen ka teelkäija ja kunagi nooruses olid ka anded,aga need on köik unustusse vajunud.Elutempo oli kiire, kool,abielu,lapsed ja siis nyyd on aega rohkem elu peale möelda.Aga hea in siit läbi käia ja huvitavt lugeda ja ka palju öpetlikku omada.

Re: rööm kohtuda siin foorumis

PostitusPostitatud: 29 Juul 2013, 20:45
Postitas 323
Nüüd siis puha Rootsi proua ja mis anded need ka olid?