rööm kohtuda siin foorumis
Olen ka teelkäija ja kunagi nooruses olid ka anded,aga need on köik unustusse vajunud.Elutempo oli kiire, kool,abielu,lapsed ja siis nyyd on aega rohkem elu peale möelda.Aga hea in siit läbi käia ja huvitavt lugeda ja ka palju öpetlikku omada.