1. leht 1-st

Distra

PostitusPostitatud: 06 Okt 2012, 23:36
Postitas Distra
Olen Distra. Ei pea ennast ennustajaks. Pigem vahendan kaartide abil juhiseid kõrgemalt. Ei usu sellesse, et kõik inimese elus on ette määratud, usun valikuvabadusse, sellesse, et inimene ise saab oma elus palju muuta.
Olen näinud oma elus nii palju surma, et oskan hinnata elu ja inimesi enda ümber.
Teistele soovin rahu, mõistvust, avatust ja sallivust.