kuldkuu kirjutas:See on väga öige otsus,sest meie alateadvus on märksa targem kui meie koos oma möistusega. Aga ikka kipume ruttu möistusega asju vaatama, ei taha kuidagi usaldada oma alateadvust.
Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline