Noogutus
Jõudsin siis kah kohale aga kedagi hetkel ei ole. Jätan kirja:
Ei tea kui võimas inimene ma nüüd olen aga müstikast huvitun, unenägudest näen vahel sündmusi ette. Kas nüüd mõttejõud või tean, mis järgmiseks tuleb aga harva (ma arvan) nii kui mõtlen, nii ka sünnib - loomulikult võib see olla ka kokkusattumus aga mõnel juhul on see tõenäosus natuke väike.
Mul on (ainult) üks müstikast huvituv sõbranna (kellega harva koos) ja kui nüüd aus olla siis loodan siin mõne inimesega tutvuda. Rääkida unenägudest, tarokaarditest või pigem just neid laduda.
Lõpetuseks võtan nüüd ühe tarokaardi mis peaks iseloomustama minu seost selle kohaga: POODU
Ei tea kui võimas inimene ma nüüd olen aga müstikast huvitun, unenägudest näen vahel sündmusi ette. Kas nüüd mõttejõud või tean, mis järgmiseks tuleb aga harva (ma arvan) nii kui mõtlen, nii ka sünnib - loomulikult võib see olla ka kokkusattumus aga mõnel juhul on see tõenäosus natuke väike.
Mul on (ainult) üks müstikast huvituv sõbranna (kellega harva koos) ja kui nüüd aus olla siis loodan siin mõne inimesega tutvuda. Rääkida unenägudest, tarokaarditest või pigem just neid laduda.
Lõpetuseks võtan nüüd ühe tarokaardi mis peaks iseloomustama minu seost selle kohaga: POODU