1. leht 1-st

Viigipuu

PostitusPostitatud: 01 Sept 2012, 23:06
Postitas astro
Viigipuu: 14.06 - 23.06 ja 12.12 - 21.12

Viigipuu-inimene on peen, mitte küll kaunis, kuid ilmekas ja ei jää märkamatuks. Viigipuu on tundlik ning vajab ruumi ja soojust. Ei talu ebasoodsaid tingimusi, ta hakkab kiratsema ning ei kannata raskusi. Nukrana on ta ka nukker põhjani. Sellisel juhul nõrgenevad tema kaitsemehhanismid ning seavad ta surmaohtu.

Kuna pere on tema jaoks tähtis, vajab ta lähedaste inimestega suhtlemist isegi siis, kui viimased ei oska teda hinnata ning ei õigusta tema soove. Vaatamata sellele, et viigipuu pole milleski püsiv, vajab ta ometi stabiilsust.

Iseloomult on viigipuu tundlik, põdedes alaväärsuskompleksi. Teinekord kaotab ta tänu sellele oma rahu, elurõõmu ning võime vastu panna ahvatlustele. Ehkki ta pole tugev (eriti mõtteis), püüab ta igapäevaseid kohustusi täpselt täita. Tema peale võib kindel olla.

Ehkki ta on sügaval sisimas laisk, töötab ta ometi intensiivselt. Kuigi elu viskab talle pidevalt, eriti isiklike nõrkuste vormis, kaikaid kodaratesse, on ta impulsiivne ning tulvil häid kavatsusi.

Viigipuu on realist, alati toimekas ning ettevõtlik. Lähedaste jaoks on ta tõeline aare. Istuta viigipuu oma aeda ning hoolitse tema eest ja sa ei kahetse! Viigipuu kannab head vilja. Ta on üks neist, kellega tasub abielluda. Imet aga ei ole mõtet oodata, kuna tegemist pole romantilise armastajaga. Lihtsad tunded on viigipuu jaoks tunduvalt tähtsamad kui fantaasiad. Temaga saab hakkama mistahes puumärk, kellel pole komplekse ning kes teda mõistab. Pane aga tähele, et viigipuu solvub kergesti!