mul oli kodus väga ilus ja suur koer,nimega Anni. Kuna ma ise töötan praegu väga kaugel,siis mees jäi koeraga koju. Tulin juulis puhkusele eestisse ja päev enne oli minu koer jäänud puu oskale kaleraihma pidi rippuma ja poos enda yles. Kysimus on............kas see oli ikka nii vöi.....?Mul on muud kahtlused siin.Ettetänades
See oleneb paljudest asjadest. Lihtsalt näha seda ja öelda täpselt, mis see oli, on võimatu. Lähene loogiliselt, kõrgel on need puu oksad, kuidas see rihm sinna oksa otsa sai? Kuidas mees enne koeraga läbi sai? Mis jäljed koeral olid?
VOt selle loogikaga jäängi hätta. See oks tundus mulle liiga peenike,et 60 kg koer sinna rippuma jäi.Koer oli juba maetud kui mina koju tulin.Koer oli emane..............siit ka minu mingid omad mötted,millest teen omad järeldused.Sellepärast palungi abi siit....kuidas köik juhtus pole enam tähtis,aga kas polnud siin hoopis inimkäsi möngus,seda sooviksin teada.