para.ee

Jäta vahele kuni sisuni


  • Foorumi pealeht ‹ Foorum ‹ Küsi teadjalt
  • Muuda fondi suurust
  • Printerivaade

minu söber Anni (koer)

Postita vastus
6 postitust • 1. leht 1-st

minu söber Anni (koer)

PostitusPostitas kuldkuu » 05 Sept 2012, 22:29

mul oli kodus väga ilus ja suur koer,nimega Anni. Kuna ma ise töötan praegu väga kaugel,siis mees jäi koeraga koju. Tulin juulis puhkusele eestisse ja päev enne oli minu koer jäänud puu oskale kaleraihma pidi rippuma ja poos enda yles. Kysimus on............kas see oli ikka nii vöi.....?Mul on muud kahtlused siin.Ettetänades
Kasutaja avatar
kuldkuu
 
Postitusi: 14
Liitunud: 02 Sept 2012, 11:38
Asukoht: Rootsi
Üles

Re: minu söber Anni (koer)

PostitusPostitas Lugeja » 10 Sept 2012, 22:54

See oleneb paljudest asjadest. Lihtsalt näha seda ja öelda täpselt, mis see oli, on võimatu. Lähene loogiliselt, kõrgel on need puu oksad,
kuidas see rihm sinna oksa otsa sai? Kuidas mees enne koeraga läbi sai? Mis jäljed koeral olid?
Kasutaja avatar
Lugeja
 
Postitusi: 22
Liitunud: 10 Sept 2012, 22:50
Üles

Re: minu söber Anni (koer)

PostitusPostitas kuldkuu » 11 Sept 2012, 08:45

VOt selle loogikaga jäängi hätta. See oks tundus mulle liiga peenike,et 60 kg koer sinna rippuma jäi.Koer oli juba maetud kui mina koju tulin.Koer oli emane..............siit ka minu mingid omad mötted,millest teen omad järeldused.Sellepärast palungi abi siit....kuidas köik juhtus pole enam tähtis,aga kas polnud siin hoopis inimkäsi möngus,seda sooviksin teada.
Kasutaja avatar
kuldkuu
 
Postitusi: 14
Liitunud: 02 Sept 2012, 11:38
Asukoht: Rootsi
Üles

Re: minu söber Anni (koer)

PostitusPostitas Lugeja » 11 Sept 2012, 17:21

Seda on praegu raske ütelda, kas oli inimkäsi mängus. Kuigi see pole välistatud.
Kasutaja avatar
Lugeja
 
Postitusi: 22
Liitunud: 10 Sept 2012, 22:50
Üles

Re: minu söber Anni (koer)

PostitusPostitas huviline » 11 Sept 2012, 23:40

Kuidas koer kaelarihmapidi selle oksa otsa sattus? Missugune kaelarihm see oli? Kuidas mees muidu koerasse suhtus? Mõtle.
Kasutaja avatar
huviline
 
Postitusi: 76
Liitunud: 30 Aug 2012, 10:39
Üles

Re: minu söber Anni (koer)

PostitusPostitas kuldkuu » 16 Sept 2012, 19:29

Sain vastuse oma nn nöustajalt, et loom tundis minust puudust ja ei tahtnud enam elada........kohutav.
Kasutaja avatar
kuldkuu
 
Postitusi: 14
Liitunud: 02 Sept 2012, 11:38
Asukoht: Rootsi
Üles


Postita vastus
6 postitust • 1. leht 1-st

Mine Küsi teadjalt

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

  • Foorumi pealeht
  • Juhtkond • Kustuta kõik foorumi küpsised • Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]
Powered by phpBB