Asi on selles, et ka ennustamises on oma reeglid. Selleks, et ennustada, peab tajuma inimese energiat. Selleks on vaja, kas isiklikult ennustaja juures käia, või peab ennustajal olema sinu foto, või mingi sinu isiklik asi.
Tänan lugeja, ma elan Eestist kaugel ja ei saa ennustaja juurde minna............kahjuks. Siis ei saagi ma teada,kas vötaks midagi ette suhte arenemiseks vöi ei........ Ma saaksin oma pildi saata,kui keegi sooviks mind aidata.
Vaidleksin vastu. Ei pea olema inimese isiklikku asja ega ka pilti selleks, et kaarte laduda. Siiski peab olema inimesel endal tõsine soov vastust kuulda. Ehk siis oma kogemuste najale toetudes julgen öelda, et kui inimesel on tõsine mure ning ta kogu südamest soovib vastust, siis kaardid ka selle ütlevad. Ja energiale saab ligi ka kirja kaudu. Vähemalt mina olen saanud siiani. Parimat!