para.ee

Jäta vahele kuni sisuni


  • Foorumi pealeht ‹ Foorum ‹ Küsi teadjalt
  • Muuda fondi suurust
  • Printerivaade

Abi kaartidelt

Postita vastus
5 postitust • 1. leht 1-st

Abi kaartidelt

PostitusPostitas kuldkuu » 16 Sept 2012, 14:34

kas keegi saab vaadata kaartidelt ja öelda, kas see kirjavahetus,mis mul on yhe mehega viib ka kuskile? Ettetänades
Viimati muutis admin, 26 Sept 2012, 19:49, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Pealkiri muudetud informatiivsemaks
Kasutaja avatar
kuldkuu
 
Postitusi: 14
Liitunud: 02 Sept 2012, 11:38
Asukoht: Rootsi
Üles

Re: kas on tösi

PostitusPostitas Lugeja » 16 Sept 2012, 15:45

Asi on selles, et ka ennustamises on oma reeglid. Selleks, et ennustada, peab tajuma inimese energiat. Selleks on vaja, kas isiklikult ennustaja juures käia, või peab ennustajal olema sinu foto, või mingi sinu isiklik asi.
Kasutaja avatar
Lugeja
 
Postitusi: 22
Liitunud: 10 Sept 2012, 22:50
Üles

Re: kas on tösi

PostitusPostitas kuldkuu » 16 Sept 2012, 19:28

Tänan lugeja, ma elan Eestist kaugel ja ei saa ennustaja juurde minna............kahjuks. Siis ei saagi ma teada,kas vötaks midagi ette suhte arenemiseks vöi ei........
Ma saaksin oma pildi saata,kui keegi sooviks mind aidata.
Kasutaja avatar
kuldkuu
 
Postitusi: 14
Liitunud: 02 Sept 2012, 11:38
Asukoht: Rootsi
Üles

Re: kas on tösi

PostitusPostitas Distra » 23 Sept 2012, 13:34

Vaidleksin vastu. Ei pea olema inimese isiklikku asja ega ka pilti selleks, et kaarte laduda. Siiski peab olema inimesel endal tõsine soov vastust kuulda. Ehk siis oma kogemuste najale toetudes julgen öelda, et kui inimesel on tõsine mure ning ta kogu südamest soovib vastust, siis kaardid ka selle ütlevad. Ja energiale saab ligi ka kirja kaudu. Vähemalt mina olen saanud siiani.
Parimat!
Kasutaja avatar
Distra
 
Postitusi: 3
Liitunud: 01 Sept 2012, 20:19
Üles

Re: Abi kaartidelt

PostitusPostitas kuldkuu » 28 Sept 2012, 22:39

kulla Distra, Soovin töesti sydamest teada saada, sest tunnen et olen valmis kuulamaigasugust vastust.Saaks ainult väheke selgust.......
Kasutaja avatar
kuldkuu
 
Postitusi: 14
Liitunud: 02 Sept 2012, 11:38
Asukoht: Rootsi
Üles


Postita vastus
5 postitust • 1. leht 1-st

Mine Küsi teadjalt

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

  • Foorumi pealeht
  • Juhtkond • Kustuta kõik foorumi küpsised • Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]
Powered by phpBB