1. leht 1-st

Abi kaartidelt

PostitusPostitatud: 16 Sept 2012, 14:34
Postitas kuldkuu
kas keegi saab vaadata kaartidelt ja öelda, kas see kirjavahetus,mis mul on yhe mehega viib ka kuskile? Ettetänades

Re: kas on tösi

PostitusPostitatud: 16 Sept 2012, 15:45
Postitas Lugeja
Asi on selles, et ka ennustamises on oma reeglid. Selleks, et ennustada, peab tajuma inimese energiat. Selleks on vaja, kas isiklikult ennustaja juures käia, või peab ennustajal olema sinu foto, või mingi sinu isiklik asi.

Re: kas on tösi

PostitusPostitatud: 16 Sept 2012, 19:28
Postitas kuldkuu
Tänan lugeja, ma elan Eestist kaugel ja ei saa ennustaja juurde minna............kahjuks. Siis ei saagi ma teada,kas vötaks midagi ette suhte arenemiseks vöi ei........
Ma saaksin oma pildi saata,kui keegi sooviks mind aidata.

Re: kas on tösi

PostitusPostitatud: 23 Sept 2012, 13:34
Postitas Distra
Vaidleksin vastu. Ei pea olema inimese isiklikku asja ega ka pilti selleks, et kaarte laduda. Siiski peab olema inimesel endal tõsine soov vastust kuulda. Ehk siis oma kogemuste najale toetudes julgen öelda, et kui inimesel on tõsine mure ning ta kogu südamest soovib vastust, siis kaardid ka selle ütlevad. Ja energiale saab ligi ka kirja kaudu. Vähemalt mina olen saanud siiani.
Parimat!

Re: Abi kaartidelt

PostitusPostitatud: 28 Sept 2012, 22:39
Postitas kuldkuu
kulla Distra, Soovin töesti sydamest teada saada, sest tunnen et olen valmis kuulamaigasugust vastust.Saaks ainult väheke selgust.......