1. leht 1-st
Kas keegib aitab pildi järgi vabaneda alkoholismist?

Postitatud:
24 Sept 2012, 11:34
Postitas qyqy111
Tere!
Kuna ma olen sellel alal täielik võhik, siis küsiks targematelt viimases hädas. Kas on olemas keegi selline inimene, kes aitaks pildi järgi inimesel vabaneda alkoholismist? Pildi järgi, kuna ta ise ei tunnista probleemi. Ilmselt ei suuda loobuda. Arsti juurde pole ju mõtet saata kui ta ise arugi ei saa sellest. Äkki on olemas mõni inimene, kes aitaks pildi järgi midagi teha?
Tegemist on lähedase ja kalli inimesega. Tegu pole igapäevase joomisega. Tegu on paari kuu tagant joomisega, kuid siis satub tsükli ja joob metsiku hunniku raha maha. Selle all kannatavad kõik lähedased. Ilmselt ta kaine peaga saab sellest aru, kuid enne uut joomingut muutub närviliseks, otsib tüli, et kaduda...
Või on mõni leht kasvõi siinsamas foorumis, kus on sellest rohkem kirjutatud? Ise ei suutnud leida hetkel
Aitäh kõigile, kes mingit informatsiooni annavad!
Re: Küsimus

Postitatud:
24 Sept 2012, 14:51
Postitas Lugeja
Alkohol on jube asi. Sellest lahti saamine võtab aega. Ma tean, et mõned on võimelised, foto alusel, leidma sellise koodi. Kood on mingi lause, või sõna. Seda mehele üteldes, võib alkohol mehele vastikuks muutuda.
Re: Küsimus

Postitatud:
25 Sept 2012, 12:59
Postitas qyqy111
Ja kust neid inimesi leida, seda öelda ei oska?
Re: Küsimus

Postitatud:
25 Sept 2012, 19:57
Postitas Mustlind
Räägi selle oma inimesega, parem on, kui ta ise astub vastu oma jamadele, kasvõi kodeerimiseks soovi avaldades. Sa võid kellegile niiviisi vastu tahtmist head tehes muuta ta tahtetuks limukaks, ja see on veel kerge variant.
Aga oskajaid meil on.
http://www.stepanjan.com/
Re: Küsimus

Postitatud:
26 Sept 2012, 00:01
Postitas huviline
Stepanjan võib olla hea mõte, sest ta on võimekas hüpnoosioskaja, kuid arvan, et inimene ISE peab saama aru oma probleemist ja abi otsima. Kas saab vägisi kedagi "päästa"?
Re: Kas keegib aitab pildi järgi vabaneda alkoholismist?

Postitatud:
27 Sept 2012, 11:42
Postitas qyqy111
Räägitud on kordi ja kordi. Inimene vahel tunnistab probleemi....korra on ka ravija uksest sisse astunud, jutu ära kuulanud, kuid siis otsustanud, et ei...temal pole probleemi. Enamus kordi ütleb, et enam nii ei tee, et oodake mu järgmine pidu ära ja siis te näete, et mul pole probleemi ja ma suudan pidama saada:) Tegelikkus on ikka mitu päeva...
Tegu on noore inimesega. Joob 1-2,5 kuu tagant ja siis umbes reedest pühapäevani. Kuid saades vanemaks see ju süveneb?
Selleks mõtlesingi, et ehk on kuidagi midagi võimalik seljataga teha. Et viin kellelegi pildi ja loeb sõnad peale või mis iganes. Nagu ma ütlesin, ei tea ma neist müstilistest teemadest mitte midagi ja selleks küsin ja uuringi.
Stepanjani juurde peab ju siiski ilmselt inimene ikka ise minema? Selle rääkimmisest oleme me hetkel loobunub. Seda on palju-palju kordi juba räägitud...
Aitäh kaasamõtlejatele:)
Re: Kas keegib aitab pildi järgi vabaneda alkoholismist?

Postitatud:
20 Sept 2013, 16:05
Postitas angervax
Loitsumine, et isik tajuks ise oma viga, valet käiku, ebaõiglust jms.
Joonistada valgele paberile ämblikuvõrk, ükskõik millise suurusega.
Vajalik valge või sinine küünal.
Tõe õli (mõned retseptid allpool)
Sihtmärgi märk (foto, juksed, küüned jne)
Asetada "sihtmärgi märk" ämblikuvõrgu keskele.
Määrida küünal tõe õliga.
Kujutleda, et valeväited või arusaamad on justkui ämblikuvõrk millesse isik ja/või teised on mässitud. Mida aga teised ämblikud mõtleks liigikaaslasest, kes oma võrke putukaile loovad, et üks neist on seda inimesele teinud...
Süüdata küünal ja lausuda: "Valgus paistab läbi pimeduse ning vale ei jää enam varju, ükskõik kui väga seda ka ei soovitaks."
Vaadelda leeki ja süveneda probleemi.
Tilgutada küünlavaha üle "märgi" ja ämblikuvõrgu (ainult mitte välimistele joontele" ning lausuda: " Vaha kleebib kinni selle valedevõrgu, et enam ei okeks sellest kahju kellelegi. Nii peab see jääma."
Küünlal lasta põleda l6puni. Seejärel toimingu jäljed hävitada.
TÕE ÕLI 1:
3 tilka muskaatsalveid
3 tilka lavendlit
2 tilka mändi
3 tilka kalmuse juurt (või kasutada saialille lehti)
TÕE ÕLI 2:
3 tilka patšulit 3 tilka kuslapuud
1 tilk salveid
1 tilk gileadi palsamit
TÕE ÕLI 3:
1 tl sandlipuu õli
5 tilka kaneeli õli
5 tilka hibiskuse õli
Lisada:2 untsi magusa mandli õli või viinamarja õli, 1/2 E-vitamiini kapsel (lihtsalt pulber või vedelik) Lisa õlid klaaspurki koos vitamiiniga ning asetada sooja kohta, loksutada 2 korda päevas 2 nädalat, seejärel kurnata ja koida kuivas ja jahedas.