Viljatus????
Tere
Soovin leida abi. Mul mure , et ei ole 10 aasta jooksul rasedaks jäänud . Olen arstide poolt kontrollitud . Väidavad , et kõik korras. Mehel eelmisest suhtest laps. Hetkel oleme kaheksi proovinud 3a. Minu eelmine suhe purunes , kuna ei jäänud rasedaks.
ehk on siin kedagi kes oskab soovitada head maagi kelle poole võiks selle murega pöörduda.
Või on siin mõni hea kaardi panija kes vaatab kaardide pealt , miks see elu nii on .
tänan!!!
Soovin leida abi. Mul mure , et ei ole 10 aasta jooksul rasedaks jäänud . Olen arstide poolt kontrollitud . Väidavad , et kõik korras. Mehel eelmisest suhtest laps. Hetkel oleme kaheksi proovinud 3a. Minu eelmine suhe purunes , kuna ei jäänud rasedaks.
ehk on siin kedagi kes oskab soovitada head maagi kelle poole võiks selle murega pöörduda.
Või on siin mõni hea kaardi panija kes vaatab kaardide pealt , miks see elu nii on .
tänan!!!