para.ee

Jäta vahele kuni sisuni


  • Foorumi pealeht ‹ Foorum ‹ Küsi teadjalt
  • Muuda fondi suurust
  • Printerivaade

Palun abi (suhted)

Postita vastus
5 postitust • 1. leht 1-st

Palun abi (suhted)

PostitusPostitas ayesha » 01 Okt 2012, 23:48

Tere. Sooviksin saada inimese kontakti, kes ennustaks tulevikku ja seejärel siis aitaks mind, ehk siis nõiuks olukorra, et ma saaksin ühe inimesega suhted selgeks. Ma ei soovi midagi muuta, kellelegi külge kleepida.. vaid ma soovin saada tagasi oma hingerahu kasvõi lüüa saades, aga selleks on mul vaja inimesega rääkida, milleks mul hetkel võimalus puudub.

jään kõiki pakkumisi ootama ja ilmselgelt ei eelda ma et keegi mu muredega tasuta tegelema peaks :)
Viimati muutis admin, 09 Okt 2012, 21:32, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Pealkiri muudetud informatiivsemaks
ayesha
 
Postitusi: 3
Liitunud: 01 Okt 2012, 23:46
Üles

Re: palun abi

PostitusPostitas Lugeja » 02 Okt 2012, 12:30

Nagu aru saan, soovid ühe inimesega kokku saada ja olukorda selgitada? Oma küsimustele vastused saada?
Sinust on raske aru saada, mida sa siis lõpuks soovid? Ennustust, maagiat? Mis sind segab sellele inimesele helistamast ja kõike küsimast?
Kasutaja avatar
Lugeja
 
Postitusi: 22
Liitunud: 10 Sept 2012, 22:50
Üles

Re: palun abi

PostitusPostitas ayesha » 02 Okt 2012, 14:56

Vot sellepärast ma abi vajangi, et ma lihtsalt ei saa selllele inimesele helistada. "Vahemaa" on liiga suur, aga mitte füüsiline vahemaa, vaid pigem vaimne. Riskid, mida antud kõnega ette võtaksin, on liiga suured. Sooviksin kõigepealt siis nö "ennustust", ehk siis sooviks teada kuidas ilma nö "maagilise sekkumiseta" olukord edasi kulgeks ja seejärel sooviksin siiski asjatundja abi, kes siis aitaks tekitada olukorra, et ma saaksin selle inimesega kõik selgeks.
Hetkel on lihtsalt täiesti ummikus tunne, suhtlemine ilma sõnadeta, piinav vaikus ja teadmatus. Ma tean et antud olukorras on raske aru saada miks ma lihtsalt ei kõnele, aga nagu ütlesin, olen suletud ringis. Soov ongi sellest ringist välja saada, minna oma eluga edasi.
ayesha
 
Postitusi: 3
Liitunud: 01 Okt 2012, 23:46
Üles

Re: palun abi

PostitusPostitas huviline » 02 Okt 2012, 21:28

Murra ennast oma ringist välja ja mine edasi.
Kasutaja avatar
huviline
 
Postitusi: 76
Liitunud: 30 Aug 2012, 10:39
Üles

Re: palun abi

PostitusPostitas ayesha » 03 Okt 2012, 13:59

Iseenesest kena soovitus, aga ilmselt kui see minu kätes oleks, siis oleksin ma seda teinud. Ma ei oleks tulnud siia abi paluma, kui mul seda vaja poleks. Olen muidugi Teile, huviline, tänulik et Te mu postitusele niivõrd kiirelt reageerisite, aga soovitus "murra ennast oma ringist välja ja mine edasi" mind kahjuks hetkel ei abista ja pean kurbusega tõdema, et vähemalt praeguseni pole ma siit abi saanud isegi mitte kellegi kontaktide näol, kuigi delfis kiidetakse siinset foorumit oma informatiivsuse poolest väga.
ayesha
 
Postitusi: 3
Liitunud: 01 Okt 2012, 23:46
Üles


Postita vastus
5 postitust • 1. leht 1-st

Mine Küsi teadjalt

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

  • Foorumi pealeht
  • Juhtkond • Kustuta kõik foorumi küpsised • Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]
Powered by phpBB