para.ee

Jäta vahele kuni sisuni


  • Foorumi pealeht ‹ Foorum ‹ Küsi teadjalt
  • Muuda fondi suurust
  • Printerivaade

Mis sümbol?

Postita vastus
2 postitust • 1. leht 1-st

Mis sümbol?

PostitusPostitas paadikapten » 26 Jaan 2013, 08:55

Sign.JPG
Sign.JPG (5.94 KB) Vaadatud 5700 korda

http://paadikapten.blogspot.com/2013/01/mis-mark.html

Ühel vaiksel olemisehetkel tekkis selline märk silme ette. Mis see olla võiks?
Juba on arvatud, et tegu on ruunisümboliga - erinevaid ruune leian ma sealt tõesti. Keegi nägi selles lipuga indiaanitelki.
Ma ise tulin mõttele, et see on purjelaeva sümbol. Laev tervikuna, selle taglas või osa taglasest.
paadikapten
 
Postitusi: 2
Liitunud: 26 Jaan 2013, 08:44
Asukoht: Tartu, ko38 ruut
  • Koduleht
Üles

Re: Mis sümbol?

PostitusPostitas Mustlind » 29 Jaan 2013, 21:27

Purjelaev plus aerud :)
Või 2x vinja, 2x laguz, 1x xebo...
nagu kulgemine hea õnnega...
Kuule, kas hakkad reisile ninema ja tuli kaitsemärk?
Kasutaja avatar
Mustlind
 
Postitusi: 10
Liitunud: 12 Sept 2012, 18:13
Üles


Postita vastus
2 postitust • 1. leht 1-st

Mine Küsi teadjalt

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

  • Foorumi pealeht
  • Juhtkond • Kustuta kõik foorumi küpsised • Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]
Powered by phpBB