Mis sümbol?
http://paadikapten.blogspot.com/2013/01/mis-mark.html
Ühel vaiksel olemisehetkel tekkis selline märk silme ette. Mis see olla võiks?
Juba on arvatud, et tegu on ruunisümboliga - erinevaid ruune leian ma sealt tõesti. Keegi nägi selles lipuga indiaanitelki.
Ma ise tulin mõttele, et see on purjelaeva sümbol. Laev tervikuna, selle taglas või osa taglasest.