1. leht 1-st

Mis sümbol?

PostitusPostitatud: 26 Jaan 2013, 08:55
Postitas paadikapten
Sign.JPG
Sign.JPG (5.94 KB) Vaadatud 5701 korda

http://paadikapten.blogspot.com/2013/01/mis-mark.html

Ühel vaiksel olemisehetkel tekkis selline märk silme ette. Mis see olla võiks?
Juba on arvatud, et tegu on ruunisümboliga - erinevaid ruune leian ma sealt tõesti. Keegi nägi selles lipuga indiaanitelki.
Ma ise tulin mõttele, et see on purjelaeva sümbol. Laev tervikuna, selle taglas või osa taglasest.

Re: Mis sümbol?

PostitusPostitatud: 29 Jaan 2013, 21:27
Postitas Mustlind
Purjelaev plus aerud :)
Või 2x vinja, 2x laguz, 1x xebo...
nagu kulgemine hea õnnega...
Kuule, kas hakkad reisile ninema ja tuli kaitsemärk?