Juba mitme aasta jooksul on autoga igasugu probleeme.
Alguse sai asi siis kui saime üheks suveks kasutada maja väikeasulas. Nii kui sinna läksime siis tekkis autoga igasugu jamasid - aku, radiaator, metssiga.
Viimati siis sõideti tagant sisse.
Juba tol suvel mõtlesin, et autole oleks justkui needus peale pandud. Ja see mõte muudkui tiksub ja tiksub iga kord kui midagi juhtub.
On selline asi võimalik? Kas saaks midagi ette võtta, et enam ei oleks jamasid?




