para.ee

Jäta vahele kuni sisuni


  • Foorumi pealeht ‹ Muud teemad ‹ Vaba teema
  • Muuda fondi suurust
  • Printerivaade

Naeratuse jõud

Postita vastus
5 postitust • 1. leht 1-st

Naeratuse jõud

PostitusPostitas Danu » 15 Sept 2012, 18:28

Naeratusega võidab palju ja kaotab vähe. Naeratusega võib muuta kellegi päeva paremaks. Sellega leiab endale palju sõpru .

Juba väiksed beebid naeratavad läbi une, tegelikult on see lihaste tahtmatu tõmblus aga rahvasuu ütleb,et näe inglid kõditavad. Selline ütlemine on hästi armas.
Pole midagi lihtsamat, kui naeratada tänaval vastutulijale, naeratada üksteisele liftis, naeratada koos bussi või trammi oodates.
Naeratuse kaudu muudame meid elukeskkonna ilusmaks ning positiivsemaks.

Naeratus annab tervist, tõstab tuju ning peletab stressi. Isegi vahel kui kurb tuju on otsin siis just mille üle naerda, kindlasti aitab naeratuse näole tuua hea meeldiv muusika.
Kui satume tundmatusse paika või oleme kurnatud oma muredest, saavad meie ümber olevate inimeste lahked naeratused muuta olemise palju kergemaks. Naeratage vastu ning enesetunne muutub kohe paremaks. Naeratage üksteisele, naeratage vastutulijatele!
Siiras südamlik naeratus kannab endas hulga positiivset energiat, mis teeb olemise ilusaks.

Naeratavat inimest võetakse paremini vastu, temaga suheldakse meelsamini. Naeratage kodus, tööl, tänaval, ostukeskuses ja laske end ümbritsevatel inimestel peegeldada vastu positiivseid emotsioone.
Naeratuses on igal juhul positiivne jõud!

Naeratus iseloomustab inimese sisemist maailma, suhtumist iseendasse ja ümbritsevasse. Naeratamine muudab inimese paremaks. Naeratus võib kaitsta isegi haiguse eest.
Praktilised ameeriklased ütlevad, et naeratus ei maksa midagi, aga võib tuua palju kasu...

Mõned aforismis:

Naeratus annab tagasi sulle selle, mille sult võtsid pisarad.

Naerata isegi siis kui on valus, sest keegi võib su naeratusse ära armuda.

Naer on miski, mis avab südamed ja paneb mõtlema, kui palju on elu väärt.

Naeratus on alati hea, sest see avab inimese lihtsa sisemaailma.

Palju parem on unustada ja naeratada, kui mäletada ja olla kurb.

Naer annab inimesele tagasi jõu, mille talt võtsid pisarad.

Naeratus on hetk , mil kõik tundub nii perfektne ..
Naerata, ja see paneb inimesi huvi tundma, millest sa mõtled. :)
Kasutaja avatar
Danu
 
Postitusi: 19
Liitunud: 01 Sept 2012, 21:38
Üles

Re: Naeratuse jõud

PostitusPostitas huviline » 15 Sept 2012, 19:20

Naeratuse jõud on imeline....
Kasutaja avatar
huviline
 
Postitusi: 76
Liitunud: 30 Aug 2012, 10:39
Üles

Re: Naeratuse jõud

PostitusPostitas 323 » 29 Juul 2013, 15:34

Siia juurde võiks rääkida ka kurja sõna jõust.
Päris koletist su naeratus võlujõuga ingliks ikka ei tee, ehk kas maksab ikka nii väga naeratada neile, kes sulle halba soovivad?
323
 
Postitusi: 3
Liitunud: 29 Juul 2013, 15:09
Üles

Re: Naeratuse jõud

PostitusPostitas angervax » 20 Sept 2013, 20:33

323 kirjutas:Siia juurde võiks rääkida ka kurja sõna jõust.
Päris koletist su naeratus võlujõuga ingliks ikka ei tee, ehk kas maksab ikka nii väga naeratada neile, kes sulle halba soovivad?

Maksab küll, ja kuidas veel. Naeratus naeratuseks, ka iroonitsedes saab naeratada ja üldse mitte kuri olla :lol:
Kasutaja avatar
angervax
 
Postitusi: 15
Liitunud: 20 Sept 2013, 11:50
Asukoht: Saksamaa
Üles

Re: Naeratuse jõud

PostitusPostitas Sumeraxe » 18 Mär 2015, 08:37

Hi,

See on erakordselt korralik ja ilus postitus.
Ma olen väga õnnelik olen selles foorumis.
Mulle meeldib see erakordselt palju .... !!!!
Tänu palju ... :)
Get free demos for test-king - pmp certification exam and mcts exam with testking ielts guaranteed success. Our coloradocollege.edu best quality prepares you well before appearing in the final exams. fnu.edu
Sumeraxe
 
Postitusi: 1
Liitunud: 18 Mär 2015, 08:33
Üles


Postita vastus
5 postitust • 1. leht 1-st

Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

  • Foorumi pealeht
  • Juhtkond • Kustuta kõik foorumi küpsised • Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]
Powered by phpBB