Naeratuse jõud
Naeratusega võidab palju ja kaotab vähe. Naeratusega võib muuta kellegi päeva paremaks. Sellega leiab endale palju sõpru .
Juba väiksed beebid naeratavad läbi une, tegelikult on see lihaste tahtmatu tõmblus aga rahvasuu ütleb,et näe inglid kõditavad. Selline ütlemine on hästi armas.
Pole midagi lihtsamat, kui naeratada tänaval vastutulijale, naeratada üksteisele liftis, naeratada koos bussi või trammi oodates.
Naeratuse kaudu muudame meid elukeskkonna ilusmaks ning positiivsemaks.
Naeratus annab tervist, tõstab tuju ning peletab stressi. Isegi vahel kui kurb tuju on otsin siis just mille üle naerda, kindlasti aitab naeratuse näole tuua hea meeldiv muusika.
Kui satume tundmatusse paika või oleme kurnatud oma muredest, saavad meie ümber olevate inimeste lahked naeratused muuta olemise palju kergemaks. Naeratage vastu ning enesetunne muutub kohe paremaks. Naeratage üksteisele, naeratage vastutulijatele!
Siiras südamlik naeratus kannab endas hulga positiivset energiat, mis teeb olemise ilusaks.
Naeratavat inimest võetakse paremini vastu, temaga suheldakse meelsamini. Naeratage kodus, tööl, tänaval, ostukeskuses ja laske end ümbritsevatel inimestel peegeldada vastu positiivseid emotsioone.
Naeratuses on igal juhul positiivne jõud!
Naeratus iseloomustab inimese sisemist maailma, suhtumist iseendasse ja ümbritsevasse. Naeratamine muudab inimese paremaks. Naeratus võib kaitsta isegi haiguse eest.
Praktilised ameeriklased ütlevad, et naeratus ei maksa midagi, aga võib tuua palju kasu...
Mõned aforismis:
Naeratus annab tagasi sulle selle, mille sult võtsid pisarad.
Naerata isegi siis kui on valus, sest keegi võib su naeratusse ära armuda.
Naer on miski, mis avab südamed ja paneb mõtlema, kui palju on elu väärt.
Naeratus on alati hea, sest see avab inimese lihtsa sisemaailma.
Palju parem on unustada ja naeratada, kui mäletada ja olla kurb.
Naer annab inimesele tagasi jõu, mille talt võtsid pisarad.
Naeratus on hetk , mil kõik tundub nii perfektne ..
Naerata, ja see paneb inimesi huvi tundma, millest sa mõtled.
Juba väiksed beebid naeratavad läbi une, tegelikult on see lihaste tahtmatu tõmblus aga rahvasuu ütleb,et näe inglid kõditavad. Selline ütlemine on hästi armas.
Pole midagi lihtsamat, kui naeratada tänaval vastutulijale, naeratada üksteisele liftis, naeratada koos bussi või trammi oodates.
Naeratuse kaudu muudame meid elukeskkonna ilusmaks ning positiivsemaks.
Naeratus annab tervist, tõstab tuju ning peletab stressi. Isegi vahel kui kurb tuju on otsin siis just mille üle naerda, kindlasti aitab naeratuse näole tuua hea meeldiv muusika.
Kui satume tundmatusse paika või oleme kurnatud oma muredest, saavad meie ümber olevate inimeste lahked naeratused muuta olemise palju kergemaks. Naeratage vastu ning enesetunne muutub kohe paremaks. Naeratage üksteisele, naeratage vastutulijatele!
Siiras südamlik naeratus kannab endas hulga positiivset energiat, mis teeb olemise ilusaks.
Naeratavat inimest võetakse paremini vastu, temaga suheldakse meelsamini. Naeratage kodus, tööl, tänaval, ostukeskuses ja laske end ümbritsevatel inimestel peegeldada vastu positiivseid emotsioone.
Naeratuses on igal juhul positiivne jõud!
Naeratus iseloomustab inimese sisemist maailma, suhtumist iseendasse ja ümbritsevasse. Naeratamine muudab inimese paremaks. Naeratus võib kaitsta isegi haiguse eest.
Praktilised ameeriklased ütlevad, et naeratus ei maksa midagi, aga võib tuua palju kasu...
Mõned aforismis:
Naeratus annab tagasi sulle selle, mille sult võtsid pisarad.
Naerata isegi siis kui on valus, sest keegi võib su naeratusse ära armuda.
Naer on miski, mis avab südamed ja paneb mõtlema, kui palju on elu väärt.
Naeratus on alati hea, sest see avab inimese lihtsa sisemaailma.
Palju parem on unustada ja naeratada, kui mäletada ja olla kurb.
Naer annab inimesele tagasi jõu, mille talt võtsid pisarad.
Naeratus on hetk , mil kõik tundub nii perfektne ..
Naerata, ja see paneb inimesi huvi tundma, millest sa mõtled.