Ärkasin hommikul ja lauba peal oli sügav märk. Pole mingit võimalust et see tuli padjast
Või valesti magamisest. Kõik variandid kontrollisin üle. Meenutb tagurpidi risti. Nagu tempel.
Järsku keegi oskab aidata.
Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline