Re: Vaimudest, hingedest jms.

Postitatud:
01 Juul 2013, 17:58
Postitas katlin850
Kuidas ma saan teada mis või kes minuga kaasas kogu elu käib ? Iga koht kuhu ma kolin juhtuivad imelikud asjad .. näinud ei ole otseselt kedagi , aga tunnen et ma ei ole üksi ja juhtub ka igasugu naljakaid asju .. vahest ma mõtlen et ma kujutan seda kõike ette .. aga see kes minu sabas käib on paar korda ka füüsiline olnud .. sain kuskilt teada sellise kausi meetodi , et küsid küsimusi ja siis hing ilmutab ennast ja kui aus olla tuli vaatepilt päris öövastav , oina pea , ehk märk milliselt kujutatakse saatanat !! Et kas ma hakkan ise lolliks minema ja kujutan seda omale ette või oskab keegi mingit nõu anda .. on mulle ka ennustajad õelnud (olen mitme juures käinud) et mul on niinimetatud 6es meel selle koha pealt ..
Re: Vaimudest, hingedest jms.

Postitatud:
01 Juul 2013, 20:30
Postitas Lugeja
Nõu oleks pidanud küsima varem, mitte kohe ise midagi proovima. Sinu ümer on alati mitmeid jõude, oskamatusest kutsud kõige hullemad välja. See, kes sind saadab pidevalt, ei pruugi üldse halb olla. Ka sinu kaitseingel ilmutab ennast vahel.